Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82729984

    törölt tag

    válasz janeszgol #45 üzenetére

    "Látom (csókos) vállakozó létedre nem érted"

    Muhaha... Igen "csókos" katás vállalkozó vagyok, csak azért mert tudok programozni. Na ide is eljutottunk. Nem is tudtam hogy évi néhány milliós bevétellel már "nagymenő vállalkozóvá" avanzsáltam... Majd szólók a többi hasonló "nagymenő vállalkozónak" is hogy értsék hogy mit nem értenek.

    Amúgy nem várom hogy megértsd, de az általad leírt problémákkal (amik amúgy valósak), a teljes kelet európai térség szenved. Kormánytól és pártállástól függetlenül.
    A románoknál a lakosság 25% dolgozik nyugaton. Németben dolgozó ismerőseim mindig viccelnek velük hogy "te amúgy nálatok még maradt valaki otthon?". Az angolok kiléptek az eu-ból mert - többek között - teli lett a tökük a több millió lengyellel aki náluk volt. És lehetne ezt még sorolni.

    És akkor el lehet gondolkozni azon hogy vajon mindenki a fidesz kottájából játszik-e, avagy sokkal mélyebb és komplexebb problémák feszélyezik az európai országok kapcsolatát. A teljes EU periféria sz@rul áll, mindenki az összeomlás szélén táncol, kormánytól és pártállástól függetlenül. Lásd Spanyolország, Olaszország, Görög, Magyar, Román, Lengyel stb.

    Mindeközben a magországok meg majd kicsattannak az egészségtől és nem tudják hova tenni a pénzüket.
    Nem várom hogy megértsd, de a lényeg, hogy az általad vázolt problémákat egy magyar kormány sem tudná megoldani, akkor sem ha szent terézekből állna, mert a problémákat egy másik fél (is) generálja. Amig ekkora a jövedelemkülönbség az EU-n belül, addig nincs az az isten aki meg tudná állítani a kivándorlást. Na de ebbe most nem akarok belemenni mert itt offtopic.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák