Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz bwoay #29 üzenetére

    Optimistán feltételeztem, hogy ők optimistán feltételeztek, hogy aki taxis akar lenni, az szeret vezetni, és hamar szerez jogsit. Mert ha azért lenne a korhatár, hogy elég érett legyen az illető, akkor semmit se ér a 21 év, minimum fel kéne rakni 25-26 évre. De egyén függően az is kevés lehet, míg másnál elég lenne a 18 is. Szóval ha "érettség" miatt 21 év, akkor baromság a szabályozás. De én optimistán feltételeztem hogy nem az :)

    Hunreal:
    Az agyonbonyolított magyar számla szabályozás alapból hülyeség. Gyakorlatilag bármilyen más országban kerek szemekkel pislognak ha magánszemélyként számlát kérsz, és ha nagy nehezen elmagyarázod nekik hogy mit szeretnél, akkor amit adnak annak köze nem lesz egy magyar számlához. Nyilván ez nem menti fel semmi alól az Ubert, de az se normális ami nálunk ilyen téren megy. Legszebb az az időszak volt, amikor rá kellett írni a programból nyomtatott számlára, hogy eredeti vagy hányadik másolati példány... :) Még szerencse idővel rájöttek miért totál baromság ez, és már nem él.

Új hozzászólás Aktív témák