Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Kansas #97 üzenetére

    továbbra sem hazugság, a va felépítéséből adódik, szóval nem tudom máshoz kapcsolni, nyilván aki látja az mind hazudik és va heater...sztem ezt engedjük el :)
    ghosting ez, ez nem tipikus va sajátosság az tény - lehet a rácsosodás sem, max ott feltűnőbb/jobban jön elő, és nyilván ppi érték függvénye is -
    va-nál többször láttam előfordulni ghostingot usereknél, most vagy hazudnak vagy nem, de erről is találni eleget, amitől nekem herótom van az az ívelt panel, és ami értelmes lenne va-ból az mind ívelt ( :
    nem csúcs ips-t vettem, oled árat nem fogok adni lcd-ért, de pl ghostingot nem láttam - ne is lássak ( : -, viszonylag újabb eresztés és értelmesebb panellel, bb pl jobb fölül/alul van, de letojtam, lehet ha visszaviszem és hozok másikat még rosszabb lesz, de legalább a panel nem foltos
    a glow meg tényleg fel sem tűnik
    kinek mi, nekem ips, meg majd leginkább oled, az egy kicsit más világ, hát sajnos árban is, tényleg beszállhatna nagy erőkkel a samu, ha mást nem árat csökkenteni, ott legalább tudom mért kérik el azt a nem kevés pénzt, monitoroknál nem jöttem rá 200-400e-be közt ugyan mi kerül rajtuk, va-tól/ips-től függetlenül, mert a képminőség az köszönyőviszonyban sincs egy oleddel ha feketéről vagy hdr-ről beszélünk, 100% bb mentességről, aki látta tudja, én is csak onnantól tudtam elképzelni miről makognak egyesek ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák