Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WN31RD

    addikt

    Ez vérlázító... Az is, hogy van bőr a képén egyeseknek ilyen irreális és óriási terhet róni egy emberre néhány nyamvadt dalért, és az is, hogy egy civilizált ország jogrendszere lehetőséget ad erre. Azt kellene keményen megbüntetni, aki ezt az ügyet végigtolta, és azt, aki így döntött. Ennek már semmi köze bármiféle erkölcsi elvhez, társadalmi normához, emberséghez, itt "a pénz az isten, és bármit, de tényleg bármit, megteszünk érte" elv érvényesül csak.

    A magam részéről ezennel befejeztem a nagy kiadóktól bármiféle zene pénzért történő megvásárlását (pedig pont nem túl rég kerültem olyan helyzetbe, hogy könnyedén megtehettem). Ezentúl legfeljebb azért adok ki pénzt, amit netről vagy ismerőstől nem tudok megszerezni normális minőségben (márpedig nagyon kevés ilyen dolog van), vagy azért, ami magánkiadásban vagy kicsi/független kiadónál jelenik meg. Mellesleg a letöltés errefelé legális... De inkább vállalom a (nagyon pici) kockázatot, hogy ezzel netán lebukok, mint hogy ilyen gátlástalan, aljas mocskoknak fizessek, és a fennmaradásukat támogassam.

    ''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Új hozzászólás Aktív témák