Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz asdf_ #12 üzenetére

    nemrég beszéltem egy taxissal, valami max 1%-ot mondott, de passz mennyi ténylegesen
    volt egy taxis aki azt mondta mikor rákérdeztem kártyával fizethetek-e, hogy igen, de drágább ;] másik taxis jót röhögött rajta, én meg siettem, úh. nem tartottam neki kiselőadást erről

    Silverboy
    ismerem őket, de ingyen ebéd nincs
    nullás csomagok vannak, kötelező feltételekkel, tehát nem ingyenesek onnantól - ahhoz nem lennének feltételek -
    de az igaz, hogy nem túl nagy elvárásoknak kell megfelelni ahhoz, hogy pár száz ft-ért legyen az embernek egy számlája
    kh minimumban vagyok már egy ideje, sok utalásom már nincs, nem kell több
    mobilbank pörög, stabil, kb soha nem volt gondom
    jah egyszer, mikor bkv bérletet vettem, de az akalap sz@rnál is rosszabb ;] - naivan azt gondoltam kapok egy pdf alapú akármit is és elég azt mutogatnom..de nem, netbankba be, ott bérlet menüt megkeres, ott bérletet megkeres...ez egy moszkva téri metrólejáróban csúcsidőben pl teljesen életszerű..jah nem :d szóltam nekik és visszaadták az árát :R nem tudom milyen elmeroggyantnak sikerült ezt kitalálnia, de bkv-val nyilván még nem utazott... -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • nemlehet

    őstag

    válasz asdf_ #10 üzenetére

    Sokaknak fontos, mert "Mi van ha....". Plusz ha egy kistelepülésen van 1 bankfiók, sokan ismerik a személyzetet, szóval persze, hogy Margitkánál nyitják a számlát, mert ő olyan segítőkész, közben meg ugye 10x annyiba kerül mint máshol.

    Amúgy az OTP azért is népszerű annak ellenére, hogy drága, mert sok helyen csak OTP automata van értelmes távolságban. Legtöbb faluban 1 automata van a postán vagy polgármesteri hivatalnál ami rendszerint OTP.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz asdf_ #18 üzenetére

    Meglepődnél hányan nem tudják ezt. Főleg vidéken ahol eleve nem rég óta lehet elektronikusan fizetni és amúgy is megy a sheftelés ami ugye kp only.

    #19 fattyu Szerintem releváns, hogyha valaki nem használja miért nem használja. Sokan drágának tartják a bankolást mert pl rossz banknál vannak és drága a számlájuk. (vagy csak 20 évvel ezelőtti kondíciókra emlékeznek)

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák