Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz szabage #26 üzenetére

    Remélem Tóth Péter Benjamin is válaszol majd, csak ha már felmerült a kérdés akkor leírom amit gondolok.

    Szerintem egyszerűen nem éri meg zenét "árulni" se lemezes se digitális formában nálunk, annyira kicsi a piac. A legtöbben inkább rádiót hallgatnak vagy koncertre járnak. Gondoljunk arra hogy milyen sikeres pl. a Sziget fesztivál.

    Én azt veszem észre magamon és a környezetemben is, hogy inkább rádiót hallgatnak az emberek. Nekem pl. az okostelefonomon van FM rádió és egy Shoutcast nevű internetes rádió gyűjtő program, asszem ez van Winampban is ami szintén telepítve van a számítógépemre, illetve ott az ingyenes RadioSure nagyon igényes jazz zeneadók vannak rajta, vagy a Chrome Radio Player stb. Egyszerűen nem lehet kifizetődő, másra nem tudok gondolni hazai viszonylatokban.

    Most pl. havonta kapok a Mester Kiadótól egy zenei kiadványt, könyv, kártyák lefűzhető mappába és 2 híres zeneszerő CD-je jó minőségben, igényes kiadvány, bármikor le lehet mondani, az első csomag 990Ft volt, ezért voltam hajlandó megnézni, hogy milyen. Hasonló mint a Tudás Fája volt annak idején. Szóval ez az egy kivétel van, csak azért mert igényes, tetszik, klasszikus zene és havi 2400Ft 2 jó minőségű CD, könyvekkel de lehet lemondom, egyelőre hezitálok...

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák