Új hozzászólás Aktív témák

  • hugo chávez

    aktív tag

    válasz beyruth82 #85 üzenetére

    "A nokia mobiltelefonos üzletága a kínai hmd global tulajdonában ha jól tudom."

    Na az itt most pont senkit nem érdekel, mi van a mobiltelefonokkal.

    "Hálózatfejlesztésben pedig nagyon kis kaliberű játékosok. Nem tudnak jelentősebb igényeket kiszolgálni a globális 5g-s hálózat kiépítésében és üzemeltetésében.Feltételezem hogy az ericcson is hasonló cipőben járhat"

    Nagyon nem kis kaliberű játékos egyik sem. Hanem épp ellenkezőleg.
    [link]

    [link]

    [link]

    " ezért sem vetette el az eu a huaweivel való együttműködést az agresszív usa lobbi ellenére sem."

    Biztosan nem ezért. A pontos okokat nem tudom, de szerintem az alacsonyabb ár (a Huaweibe önti a kínai állam a pénzt, egyebet és ezért képesek aláígérni bárkinek - ez amúgy nyugaton, a kapitalizmusban tiltott állami támogatásnak számít és a szabad versenyre nagyon káros) és talán a kínai lobby lehet a háttérben (azért azt ne felejtsük el, hogy aki az 5G hálózatokat uralja, annak iszonyatos hatalom kerül a kezébe az elkövetkezendő pár évre évtizedre, erre pedig Kína nem kicsit vágyik és meg is tesz érte mindent).

    "sajnos ez a beszélgetés olyan alacsony szintre jutott, hogy a továbbiakban már nem méltó hozzám" - by Pikari

Új hozzászólás Aktív témák