Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz dealerman #47 üzenetére

    Azért lássuk be, hogy ez a cikk, az eredetijével együtt a szakértelem szikráját is nélkülözi. Idézek az eredeti cikkből, kérem, hogy mindenki csendben, csak magában röhögjön.

    "After gathering the specs, review scores, and features for nearly 3,000 headphones—from budget earbuds to full-featured DJ pairs—we scored every product out of 100, based on the following factors:

    75% – expert reviews (CNET, Wired, TechCrunch, What HiFi, Good Gear Guide, PC Mag)
    25% – specs and features (frequency, sensitivity, noise canceling, etc.)"

    Külön fetrengve röhögést érdemel, hogy az egyik legnagyobb, a Beyerdynamic kimaradt a fejhallgatógyártók általuk elképzelt listájáról.

    [ Szerkesztve ]

    evDirect villanyautós töltőhálózat

  • vicze

    félisten

    válasz dealerman #47 üzenetére

    Ez a cikk borzalmas, aki írtam konkrétan 0 hozzáértéssel rendelkezik. Én nem nevettem inkább sírtam..

    "Végül az utolsó és ezek közül a legkevésbé, ám azonban mégis rossz hármas közé a Bose, az Apple és a Panasonic gyártmányok jutottak be."
    OMG... Bose max. drága, de konkrétan az egész piacon nincs olyan zajszűrés mint azokban, messze messze kiemelkedik. Panasonicnak vannak olyan felső kategóriás cuccai, hogy csak na.

    "A Sony talán a legfurcsább eleme a listának, hiszen nem a fülhallgatóikról híresek"
    Na itt letettem a hajam. :W
    A Plantronics-nak meg elég kevés köze van a szórakoztató elektronikához, pusztán van ott is pár termékük, bár nem tudom minek...

    Ha ez egy újságcsikk lenne, az mondanám gyűrd össze és dobd ki, mert annyit nem ér mint a papír amire nyomtatták.

    [ Szerkesztve ]

  • nubreed

    veterán

    válasz dealerman #47 üzenetére

    Nem tudok teljesen egyetérteni ezzel a listával.A Sony nekem iszonyatos csalódás az utóbbi pár évben. Szarabbnál szarabb füleseket hoznak ki, próbáltam jó párat, tudom miről beszélek. Ellenben az Audio Technica nincs a megfelelő helyén, abszolút a top kategóriában, az első 3 hely környékén kéne, hogy legyen. Iszonyú jó minőségű fülesei vannak, nagyon jó ár/érték aránnyal, sokkal jobb elismerést érdemelne. Ugyanabban a kategóriában egy AT fényévekkel megelőzi hangminőségben a Sony cuccait. Pedig régen szerettem a Sonyt, de útközben valahogy nagyon elrontottak valamit. Most a fülesekről beszéltem, szeretném hangsúlyozni, Sony fejeseket nem volt alkalmam próbálgatni az utóbbi időben, ott lehet, hogy jók.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák