Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz ddekany #33 üzenetére

    Sőt ha benézel mc topikban, nem lepőhdetsz meg, hogy topikgazda is vagyok... Miért ne lenne hiteles? Jah hogy te se olvasod hogy sok ezer órám van benne, le is írtam. Ettől függetlenül biztosan amikor 5-6-7+ éves lesz nem fogom letagadni előtte hogy van ilyen, vagy más konstruktív, kéz szem koordinációt és kreativitást fejlesztő játék, ami néha Lego helyett apuval záros ideig játszható. Egyetem óta nem kódoltam meg vettem elő a digtech könyveket mannyiszor mint moddolt mc miatt. Van forumtars aki gyerekekkel jár fel, és nekik is csak az egyik közös szorakozasuk a sok közül. Ha már gyerek és játék messze az egyik legjobb... A tobbi AAA kategóriás játékhoz képest azért messze tartalmasabb nekik is. FIFA, COD és társai nem tanítanak sokat...

    Több működő modellt látok magam körül, ahol amikor apu anyu azt mondja GG, akkor szépen abba van hagyva a tv, a pc, a konzol, és megy az analóg játék nyígás nélkül. Mondjunk ezeknél a szülők mind kovetkezetesek, és tudja a gyerek, hogy a nem nemet jelent, és nem azt, hogy csak párszor el kell ismételni az akaratunkat, vagy hisztizni,és úgyis úgy lesz ahogy én akarom, mert ha megfeszul se lesz ha szülők azt mondták hogy nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák