Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz floatr #18 üzenetére

    Mint mondtam, lehet nyomni, hogy a felhasználó a hibás, de nem, nem az.
    Mielőtt félreértés történik: nem állítom, hogy máshol nem fordulhat mindez elő, de nem is kell magyarázni a bizonyítványt. Ez egy csúnya fuckup volt, ami erősen rávilágított arra, hogy a gyártók szép nagy részének "leszarom" taktikája az Androidos telefonok frissítése kapcsán rohadt veszélyes.

    Ahogyan egy másik topikban is írtam, a "tűzoltás" része a dolognak dícséretes a Google részéről, de legközelebb inkább a baj megelőzésére kell törekedni, nem az utólagos megoldására.

    szerk.: Azt én már csak külön poénnak nevezem, hogy a sajtó nagyrésze a Google Police hihetetlen gyors reakciójáról zengett ódákat, közben azok aztán semmit nem csináltak, mert ugyebár egy user hívta fel a figyelmüket rá, hogy probléma van...

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • Killing

    addikt

    válasz floatr #18 üzenetére

    Nem ismertem az Androidot akkor még, a következő napon rögtön fixáltam a problémát az APN droiddal valamint kikapcsoltam a szinkronizálást is hogy tutira menjek. Egyébként egy nagyon elcseszett céges díjcsomagot sikerült választani hálón belül 14 forintos, hálón kívül 22 forintos 30mp számlázási idejű, családon belüli ingyenes dumával. :D

    Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

  • Morden24

    nagyúr

    válasz floatr #24 üzenetére

    Nagyon egyszerű: a Win7-hez általában nem a Microsoft által a rendszerbe épített Marketről szedik le az admin módos fingós appot.

    Na ez a nagy különbség.

    És most nem azért, de ha az Android lesz az új néptelefon, akkor talán fel kéne fogni, hogy nem, a legtöbben semennyire nem fognak másképpen hozzáállni a kezeléséhez, mint egy 5000-es gagyi esetében. Vagy éppen egy Windows esetében. Tudod, ez már nem az a kommuna, ami megválogatja a barátait ;)

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz floatr #26 üzenetére

    És bár nem sikerült felfogni a saját hozzászólásodból, de éppen a "kommuna" fedte fel az alkalmazások problémáit.

    Teljes mértékben felfogtam. Azt mondjuk nem tudom, hogy ez az Androidos kommuna mennyivel hatékonyabb, mint bármelyik mobil OS mögött álló kommuna... viszont a reagálás gyorsaságát és a megoldást is remeknek tartom, ezt írtam is.

    És nem, én nem feltétlenül a párszáz emberes filterre gondolok, bár lehet nem ártana, ha mennyiség helyett minőségre kezdenének koncentrálni. Én újfent a frissítések fontosságát hangsúlyoztam.

    Amúgy pedig éppen csak annyi különbséget teszek, amennyit a fogalmak lehetővé tesznek számomra. Az Android Market egy, a Google által üzemeltett és ellenőrzött alkalmazásbolt. A Windows-ra az X website nem ilyen, ahonnan a júzer beszerzi a malwaret for free.

    (#27) DeFranco: Az ugye megvan, hogy egy szót nem szólnék, ha nem az Android Marketről származnának az appok?

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák