Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabsz13

    aktív tag

    válasz 8th #50 üzenetére

    "a szomorú igazság az, hogy egy számítógép soha nem lesz olyan jó helyzetfelismerő mint egy ember"
    szerintem pedig már most az. csak megfelelő adatokat kell adni neki.
    de ha még igazad is van, a másik oldalán pedig ott van a kérdésnek az, hogy az ember sosem lesz képes olyan rövid reakcióidővel közbelépni egy helyzetben, mint egy számítógép.
    szóval ez így is inkább döntetlen.

    "Mert a csodaótó' szépen alávezette a tréler alá a fickót az meg bedarálta."
    de pont az a lényeg, hogy ha két csodaótó' lett volna a rendszerben és azok kommunikálnak egymással, akkor nem történik baleset.
    arra akarok kijukadni, hogy amíg az emberi tényező marad az utakon (tehát önvezető és emberi vezetővel közlekedő autók közösen), addig lesz igazán nehéz dolga a számítógépeknek.
    semmi értelme, hogy emberek vezessenek, ha technikailag megoldható az önvezetés.
    én imádok vezetni, de megértem ezt. majd lesznek külön "pályák", mint a versenypályák most, ahova majd le lehet menni és vezetni, aki azt akar. :))

    AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

Új hozzászólás Aktív témák