Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • remington2

    senior tag

    Ez az akció totál felesleges, a legtöbb fejben már teljes sötétség van. Űrből nézve is :DDD

    Környezetvédelem és környezettudatosság oké, de nem bírom a hurrákörnyezetvédőket. Főleg nem a "hajítsuk ki az összes pozitív dolgot és a mocskos rohadt civilizációt és éljünk békében "természetesen"" - fajtákat. Egy-két ilyen hobbiidióta többet árt az egész ügynek, mint 1000 év elpazarolt elektromos árama. Az atomerőműves flame téma tökéletes mércéje ennek. Én élek, ahogy (hagynak), nem leszek álszent, nem igazán vagyok környezettudatos, nem szemetelek, ezen kívül az atomerőművek telepítését támogatom, tehát durván a másik végletbe tartozom, mint a hurrázók. Viszont amellett nemigen lehet elmenni, hogy ezek a szerencsétlenek még ennek a szegény, szétmállófélben félben lévő nyugati civilizációnak a pozitívumait is el akarják k*ni, mert nekik olyanjuk van. És persze teszik ezt a melegben, atomerőmű (által) is termelt áramból, gonosz csúnya kapitalizmus által gyártott pulóverben, mert csak.

    Éljen a sötétség!

    szerk: a tudattalansággal egyébként nincs semmi baj. Nem tudom hogy definiálható a fejlődés, de egyszer majd 1-2 változó változásával (kevesebb erőforrás, több ember) elérjük azt a határt, amikor majd elindul a fejlődés egy másik irányba, aztán idővel ott is változik az egyenlet, és megint új utakra téved. Nincs ezzel semmi gond, ezen a téren jelenleg nem forradalmi, hanem lassú változások zajlanak. De senki se higyje, hogy az egész "csak úgy" mozog. Halad az, és akkor is helyesen, ha a jó irányba, és akkor is, ha a rosszba.

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Új hozzászólás Aktív témák