Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keeperv85

    nagyúr

    Én mindkét gyártónál dolgoztam. Mindkettőt ki lehetett bírni. Bár az Elco.-nál nagyon rossz volt a 12 óra, de ZEG-en szerettem lenni. Remélem visszavesznek, most már itthon, Pécset.

    @luke.:

    Köszi, nem kérjük őket. ZEG-en sem bírtak meglenni, azért mentek oda... Tisztelet a kivételnek persze.

    [ Szerkesztve ]

  • Keeperv85

    nagyúr

    válasz luke. #14 üzenetére

    Egyrészt ez így ferdítés, ugyanis:

    A busz nincs ingyen, 86%-ot fizet a munkáltató, a többi önköltség, ezt is egy hónapban egy útra, haza, a másikat meg vonják a bérből, minnél távolabb van a szállás, annál többet.
    A szállás nincs ingyen, ugyanis én pl. ZEG-en kaptam ugyan 30 ezret a fizetésen felül, amivel pont forintra pontosan annyit kerestem mint előtte, mert gyorsan át kellett állni két műszakba... na vajon miért...

    ..másrészt meg a Flexes internal dolgozóknak a segge is ki lett nyalva ZEG-en is, mi meg nem kaptunk semmit!

    Nekem nagyon jó helyem volt, még ki nem kerültem a sorra, de ott semmi sem számított. Ráadásul azért rúgtak ki, mert pécsi vagyok. Kösz... fasza megítélés. Nem azt kell kirúgni, aki egész nap a napot lopta, költségcsökkentés >> vidékiek szevasz...

    Szóval köszi, de az ilyen "különleges bánásmód"-ot inkább nem kívánnám alaptalanul senkinek a helyedben. Nyilván mindenhol vannak csókosok, de ez nem terület függő. Nem azért mentem ZEG-re dolgozni, mert olyan nagy öröm idegenekkel lakni a szállón, nem nyaralni mentem...

Új hozzászólás Aktív témák