Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathulhu

    addikt

    válasz pomorski #25 üzenetére

    Hát ez nagyon nem úgy hangzik, mint amit megtehetnének. Nem vagyok jogi szakember, de ha ilyet kérnének tőlem egy interjún, instant küldeném az egészet a munkaügyire és az adatvédelmi biztoshoz.
    De remélem mindjárt jön valaki, aki tisztában van a szabályozással, és akkor okosabbak leszünk. De ez nekem ordas nagy hibának tűnne így elsőre egy tapasztalt HRestől

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

  • Keem1

    addikt

    válasz pomorski #25 üzenetére

    Ez nem teljesen így van, ma már bevett szokás egy munkaerő felvételnél. Felfogható a facebook profil a felvételi eljárás 0. lépésének, az önéletrajz mellékletének. Ahogy az életrajzból is kiszűrhető a potenciálisan alkalmatlan az állásra, úgy egy publikus facebook profil is. Ha valaki túlzottan kitárulkozik a világnak, az nem tesz jót egy cégnek, bármikor publikussá tehet céges dolgokat is. Ellenben ha valakinek zárt a profilja, az továbbléphet, az már mindegy, hogy egy zár közösségnek (=ismerőseinek) mit oszt meg, nem a világnak, nyíltan teszi.

    Amúgy a Facebook olyan, amilyenné a tulajdonosa teszi, teljesen jó jogosultságkezelése van, csak tudni kell használni. Azt se értem, miért van még annyi publikus profil, mikor két kattintással ez megszüntethető és további egy kattintás, hogy a jövőbeli bejegyzések legalább az ismerőseimnek szóljanak (és még azon belül is lehet szelektálni). Én vettem a fáradtságot és teljesen testre szabtam, publikusan semmi nem látszik, befelé nő a bizalom és ezzel arányosan csökken az érintettek száma (a legbelső körben publikálok a legtöbbet, de ők vannak a legkevesebben, ők a közvetlen barátaim, rokonaim).

Új hozzászólás Aktív témák