Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz PJohn #8 üzenetére

    Mert a fénymásolók már rég nem "mezei" fénymásolók! Tudniuk kell "mindent", hiszen elvárják az irodában hogy hálózatról lehessen rajtuk nyomtatni,tudják tárolni a scannelt dokumentumokat,,stb....stb..stb...."Mezei " fénymásolót el sem lehetne adni a piacon...nem kellene a kutyának sem.....Ami viszont valóban kérdés....
    Szofver van rajta, és HDD.....
    MIért is marad meg a "TEMP" ? MIért nem törlődik automatikusan a másolás befejeztével, épp ugy mint mondjuk CD/DVD irás után az ideiglenes képfile a PC-ről? EZ miért olyan fene nagy dolog, amiért plusz pénzt kell hogy elkérjenek a gyártók,,,,Ráadásul ennek a törvényi szabályozását sem értem....Nem vagyok jogász, de ennek nem szabadna hogy igy történjen....Kiváncsi volnék egy fénymásoló szervizes kollega véleményére....
    Ez nem csak egy felfujt lufi hír?(csak mert ugye Amerikáról "beszéünk" a hírben,,ezért vagyok kicsit szkeptikus) Szinte hihetetlennek tartom....(amivel nem azt akarom mondani hogy nem igaz,,,) csak borzasztó nehéz ezt elhinni hogy általános dologról beszélünk.... :U

Új hozzászólás Aktív témák