Új hozzászólás Aktív témák

  • Precorus

    tag

    válasz CPT.Pirk #41 üzenetére

    Ironikus módon, én pont a 10-et akartam használni(dreamspark diáklicencet kaptunk, azóta is minden winem legálisan aktivált). Még talán egy-1,5 évvel a kiadása után, mikor már kb elmúlt a bugos időszak.
    Laptopra rakom fel, minden jó, akkor kéne egy daemon tools. Fogta és a gyári(!) oldalról leszedett exe szétdobálta a start menü csempéit.(ami egész addig jól működött). Illetve ahogy ki akarta automata tűzni, akkor lehetett probléma....
    Amúgy laposra valami chipset driver error is volt, mert az odd bay helyére berakott hdd-t nem volt képes kezelni, rendszeresen parkoltatta a fejet, mikor filmet néztem/zenét hallgattam róla...
    Azóta most az első w10 amit használok, a surface3-omon van, az még nem hányta össze magát semmi miatt. Cserébe ecc-re 4-5 óra volt az alaphelyzetbe állítás.

    Amúgy sokaknak nem jött be a 8.1. Csak pl funkionalitásra tök jó, és még a vezérlőpultot sem szedték szét, erre mindenki átugorja és panaszkodik az ilyenek miatt a w10-re :F :DDD
    Az fix hogy amíg kiterjesztett support van 8.1-re 2023-ig, addig én nem váltok sehová :C

    Könyvtár == Old-school Netflix

Új hozzászólás Aktív témák