Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Hegyirabló #58 üzenetére

    Elolvastam és felfogtam azt a részt is, csak irreleváns. Van AMD hardvered, frankó. Mit vársz érte, kitüntetést?

    "Hihetetlen, mi, hogy vannak emberek, akik tudatosan vásárolnak, és nem a trendek után mennek!" - Az, hihetetlen, hoigy tudatos vásárlásnak akarod eladni azt, ami kb. olyan szintű problémán fennakadás, mint hogy milyen színű a kártya és van-e rajta RGB... ez már nem is első hanem nulladik világbeli probléma.

    Szerencsére nem az én VGA-im sorsáról döntesz, hanem a magadéiról, szóval csinálsz amit akarsz, nekem tökmindegy, csak a világfájdalmadból adhatnál lejjebb, amit azon a +3-5W-on (ha van egyáltalán annyi) érzel, ami idle-ben fűtötte a GPU-dat. Kívánom neked, hogy ez legyen a legnagyobb hardveres problémád életedben!

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák