Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz lugosi #678 üzenetére

    Mondták már neked, hogy képtelen vagy értelmezni egyszerű magyar mondatokat?

    Leírtam én olyat, hogy mekkora sztár a telefonom? Leírtam olyat, hogy jobb, mint egy iPhone? Egyetlen téren jobb és ezért vettem: Ütés, por, víz, karcálló az egész, mert erre tervezték. Sűrűn bringázok, túrázok, ezért nekem ez praktikusabb, mint egy iPhone. Ja és az iPhone árának háromnegyedét beletolhattam fotó felszerelésbe, bringába, minden egyébbe.

    De idézem SAJÁT MAGAM:

    "Nem meggyőzni akarlak arról, hogy az enyém jobb, mint a tiéd, mert ez nem így van. Én a burkolat ellenállóságáról beszéltem."

    Tehát igen... sztároltam a saját telefonom. Fujj fujj iPhone, undorodom tőle, én vagyok a király meg okos, hogy negyed annyiért sokkal jobb telefont vettem és most jövök fanboykodni.

    Újabb idézet saját magamtól:

    "Lassan lejár a szerződésem és vehetek megint olcsóbban telefont, gondoltam az iPhone 5-re is, de..."

    Tehát igen, iPhone-hater vagyok, azért jöttem ide, hogy beugassak mindenkinek aki Apple telefont vásárol. Az én fejemben sosem fordulna meg, hogy ilyet vegyek. A "de..." utáni rész meg arról szól, hogy az iPhone 5 nem jön be a nyűgjei miatt és kész. Majd talán az iPhone 6 vagy 5s.

    De a Defy-t eszembe nem jutna eladni. Megtartom bringázáshoz és túrázáshoz, mert ez nem csak a puha emberi tenyértől nem karcolódik, hanem akkor sem ha elejtem.

Új hozzászólás Aktív témák