Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kakuk.tamas

    addikt

    válasz alevan #21 üzenetére

    Nem, nem jelenti azt. Ha munkád miatt használod, vagy pár percet, órát olvasol rajta, azzal szerintem semmi probléma.
    De volt egy fontos dolog, amit írtál: amikor a barátod oda ült melléd, nem vetted elő a telefonod. És tudod, ez az, ami a mai 1x, 2x évesek között ritkaság számba megy.
    Minden nap vonatozok, van hogy reggel a diákokkal. És tudod szörnyű látni, hogy lefelé bambulnak, nyomkodják a telefont, és csilingel a vonat, mert jelez a Messenger. És alig beszélgetnek egymással. Mert mit is beszélnének, amikor mindent kiposztolnak Facebookra?! És szerintem ezzel van a baj...
    Emlékszem rá, még 8 éve, amikor szintén elég sokat vonatoztam, de még diákként, mi a 3 órás utat végig beszéltük, röhögtük, és baromkodtuk. Ennyit változtatott a világon a Facebook. És megérte?!

    Arról nem is beszélve, hogy ismerek sajnos olyan családanyákat, akik képesek egész nap a Facebook előtt ülni, és játszani. És kizárólag wc-zni kel fel, cigizni is gépnél cigizik... És pánikba van esve, ha rossz a gép.
    ---

    A Twitteren tiltva vannak a @LizardMafia -s tweetek. Nem lehet említést küldeni. :D

    [ Szerkesztve ]

    Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

Új hozzászólás Aktív témák