Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz bambano #13 üzenetére

    Én ezt pont le. Remélem, törvényessé teszik, legfeljebb majd nem teszi ki a nyomorát mindenki a FB-ra. Aztán ha mégis kiteszi, majd rájön, hogy küzdeni akar a jogaiért, osztogatja ezt: "Facebook jogszabály változás miatt ezennel nyilatkozom.2017.04.02-től határozatlan ideig nem adok a Facebooknak, vagy a Facebookkal kapcsolatban álló jogi partnerének engedélyt bármely múlt és jövőbeli képeim, adatom vagy bejegyzésem használatára. Ezzel a kijelentéssel figyelmeztetem a Facebookot, hogy szigorúan tilos közzétennie, lemásolnia vagy bármely más, ellenem irányuló intézkedést végrehajtania ezen profil privát és bizalmas adatai alapján.A titoktartás megszegését a törvény bünteti.(UCC 1-308-11308-103 és Római Statutum). Megjegyzés: a Facebook mostantól egy nyilvános szerv.Minden tagnak ki kell rakni egy ilyen bejegyzést. Ha szeretnéd lemásolhatod ezt a verziót.Ha nem teszed legalább egyszer közzé, akkor lényegében engedélyezed a képeid és adataid használatát. Ne oszd! Másold!" :D

    Amúgy ha mindenki tudná használni normálisan, a FB ha megfeszülne se tudna adatot gyűjteni.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák