Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BloodyEddie

    őstag

    válasz #95561216 #21 üzenetére

    Viszont az átlag Fészbúkjúzernek szerintem elég lesz a FacebookMail. Aki napi szinten ismerősöket csekkol, nem hiszem hogy sokat foglalkozna azzal, hogy jobb minőségű-e a Gmail. Sajnos.

  • Penge_4

    veterán

    válasz #95561216 #21 üzenetére

    Hihetetlen, hogy még mindig hiszel abban, hogy a Gmail a minőség miatt lett ekkora. Én saját tapasztalatból mondom, hogy ismerősöket is úgy kellett rugdosni, hogy "Váltsál már freemailről, citromailről és társairól, mert jobb", aztán jött a válasz, hogy neki bőven megfelel a régi, aztán csak-csak addig húzta, amíg a végén már a levelek fele nem érkezett meg neki, meg 1-2 általa használt szolgáltatásnál is szembesült vele, hogy nem tud regisztrálni sem, mert banolták a szolgáltatót a megbízhatatlansága miatt.

    Akinek meg például van/volt már Hotmailje az MSN jóvoltából az mégkevésbé váltott, mert az ingyen IMAP és POP3-ról azt sem tudta eszik-e vagy isszák, nem még, hogy hiányozzon neki.

    (#23) Fecow: Úgy értettem, hogy itthon jóval többen tudják, mi az a Facebook, mint hogy mi az a Gmail. De gyanítom, hogy az USA kivételével több országban így van.

    (#25) BiP: Igen, és ez máris bőven elég ahhoz, hogy a felhasználók számában (akik aktiválták a FacebookMail-t, de lehet, hogy nem is használják) ráverjenek a nagyokra. A Hotmail is így lett nagy, az MSN miatt.

    (#29) ntomka: Ráadásul a Gmailre többnyire azért regisztrál az ember, hogy legyen egy megbízható, stabil e-mail szolgáltatója sok ingyenes fícsörrel. Ezeknek az embereknek csak egy részük szereti, ha a pofájába tolják az IM-et, meg a Buzz-t és társait. Tehát tovább csökken a potenciális felhasználók száma.

    Facebooknál pedig eleve ilyenek az emberek, hogy szeretnek lájlolni meg minden baromságot csinálni. Ők többen is vannak és mennyiségileg is több a potenciális felhasználó, aki vevő az ilyesmire.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák