Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kakuk.tamas

    addikt

    válasz ntomka #1 üzenetére

    Ahham, mert a Facebookra olyan nagy szüksége van/volt az embereknek. Értelek.

    Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

  • kakuk.tamas

    addikt

    válasz NGA #4 üzenetére

    A paint más. Mégpedig azért, mert az előre telepített, és nem kap frissítést soha. (Pedig adhatnának ki egy tinta feltöltő ápdétet)
    Ellenben Google appokkal, amik (elég sűrűn) frissülnek, és azt is letöltésnek veszi, ha arról a telefonról/fiókról még nem volt frissítve.

    Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

  • kakuk.tamas

    addikt

    válasz ntomka #6 üzenetére

    "A felhasználószámból ítélve"
    És miért ekkora az a bizonyos szám? Mert ha az ismerőseim fent vannak Facebookon, akkor nekem is fent kell lennem gondolkodás mentén, boldog boldogtalan regisztrált, mert szükséges volt.
    És éppen emiatt lett Facebook orientált a világ, ezért van a kutyaszarnak is saját Facebook oldala. Holott szükség van rá? Nem. A Facebook úgy nyírta ki a normál emberi nyílt kommunikációt, ahogy azt kell. Észre se vették az emberek, hogy milyen drasztikus folyamat megy végbe.
    Arról nem is beszélve, hogy sokan (és itt kurva sok emberre gondolok), nem is tudják a helyén kezelni a közösségi (szenny) oldalt.
    Gondolok itt a fiatalokra, akik azzal versenyeznek, hogy melyikük tud nagyobb alkohol arzenált, teljesen értelmetlen baromságot lefényképezni/videózni, és posztolni.
    A megszaporodott "megcsalt a Micimackó, megakarok halni", önsajnálkozós, lejáratós baromságokról, a mértéktelen erőszakről (mert ezt is találni rajta, nem is keveset) nem is beszélve.
    És - a számomra - a legszomorúbb: a magyar nyelv teljes tudatlansága, az alapvető helyesírási szabályok be nem tartása, és a szleng olyan mértékű használata, amire a múltban nem volt példa. Semelyik korosztályban. Nem akarom védeni a magyar oktatási rendszert, de nem azt kell hibáztatni a fiatalok írás-, és szövegértési tudatlansága miatt.
    Kérdem mégegyszer: szükségünk volt erre???

    [ Szerkesztve ]

    Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

  • kakuk.tamas

    addikt

    válasz #95590400 #14 üzenetére

    A Facebook és a Twitter nem összehasonlítható oldal. A Twitter nem közösségi oldal, hanem microblog.
    És egyébként ezerszer jobb, mivel nincs (vagy legalábbis is sokkal, de sokkal kevesebb) a vírusos link, illetve normálisak az emberek, vad idegenekkel is eltudsz beszélgetni. És nem utolsó sorban a magyar Twitteres közösség sokkal jobb minden téren, mint a Facebookos.

    Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

Új hozzászólás Aktív témák