Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz FlekkeN #9 üzenetére

    Épp ez az, tisztázni kéne a neten ezt a kérdés: ha felmegyek a honlapjára akkor biztos, hogy az írre megyek fel? Nem az amerikaira? Ha még adott nyelvre le is van fordítva akkor is? Ha felmegyek honnan tudom meg, melyik szerverén vagyok fenn, épp melyik ország törvényei vonatkoznak rám? Ha a felét az amerikai, felét az ír szerverröl kapom akkor félig itteni, félig ottani, vagy mindkét ország törvényei szabályozzák a viszonyt? Mondhatom, hogy én fel nem megyek, végig ugyan ott ülök kukutyinban, ergo ök jönnek hozzám, nekik kell megfelelni az itteni törvényeknek. Ez az értetlenkedés alapja nálam, mi alapján pont az amelyik törvény vonatkozik rá. Aztán a facebookos játékokban fellelhetö nyerögépek Mo-n tiltottak, vagy sem? (Vampire Wars, Maffia Wars). Hol van lefektetve, mi vonatkozik mire?

    #10 bepken: a reklámfelületeik nem tiltásával fizetek nekik, illetve ha valami appon belül vásárolok akkor is. A probléma fb független, mint írtam a net kezdete óta létezik, azóta nicns meghatározva egyértelmüen hogy kell kezelni. S egy ideig nem is lesz. Pedig kéne. Pláne, ha beborul az és és jönnek a felhök.

    [ Szerkesztve ]

  • Huma

    addikt

    válasz FlekkeN #9 üzenetére

    De a németországi tevékenykedését nyugodtan lehet szabályozni. Minden országra a saját törvényei vonatkoznak. Ha ennek a facebook nem felel meg akkor viszlát. Nem értem, hogy mi a probléma.
    Ha Írországban a pedofília legális lenne akkor Németországban szabadon tevékenykedhetnének az ír pedofilok? Nonszensz. Néha nem is értem, hogy mi folyik a világban. Mintha egy rakás idióta kormányozna.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák