Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArchElf

    addikt

    válasz Rickazoid #41 üzenetére

    Jelenleg (még) az internet nem különálló jogállam, így a weboldalak is az adott (működtető) ország jogi környezete alapján működnek...
    Amúgy szép is lenne, ha minden weboldalnak be kellen tartani az összes ország jogi kitételeit. Amúgy a kínai jogszabályok miatt meg hogy sír mindenki, hogy pfúj cenzúra, diktatúra... Azokat most miért is nem kell betartani?
    AE

    [ Szerkesztve ]

    Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

  • Integra

    titán

    válasz Rickazoid #41 üzenetére

    erőltet téged bárki is arra, hogy használd az fb-t? szerintem nem. :U
    forditva ülsz a lovon. félre értés ne essék, nem védem őket, csak elég sokat dolgozom amerikaiakkal, igy nagyjából már kezdem érteni a gondolkodásuk is, illetve látom a viszonyok és szabályozások egy részét, hogy működnek.
    nem értek vele egyet, de az övék, kész, ennyi. leirtam előbb, hogy min lehetne egyezkedni velük. én alkalmazkodom, figyelek és azonnal módositok. mert jelenleg ez a legjobb amit tenni lehet. vagy törlöd magad. egy új funkció implementálásakor azonnal ott van mellé a deaktiváló funkció is. jelenleg ez van.
    vagy pedig majd azt mondja az eu parlament, hogy kérem szépen, ha eddigre ezt és ezt nem csináljátok meg, nem állitjátok igy át a rendszert, simán leváglak titeket európából és kész. ahogy tették ezt az amerikaiak a póker oldalaikkal, levágták a világot az usa oldalakról, kész, pont.

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák