Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • echterion

    nagyúr

    válasz BonFire #14 üzenetére

    Te valami nagy jogvédő lehetsz, mert minden, hasonló témájú topikban meglátlak. Ez persze nem baj, csak nem értem, miért csinálod. Pár dologban egyet is értek veled, csak kívülről úgy tűnik, mintha széllel szembe hugyoznál. Itt nem sokan fogják megérteni, még inkább elfogadni az érveidet. De sok sikert hozzá. :R

    **********

  • echterion

    nagyúr

    válasz BonFire #27 üzenetére

    Nagyjából egyet is értek veled. A minőségi munkákért fizetek is, még akkor is, ha egyébként bizonyos részei a szemét kategóriába sorolhatók. Itt van pl. a GTA IV. része. A játékmenet kiváló, a motor egy fos, ráadásul a másolásvédelme nagyon szemét. Megvettem, játszottam vele, de nekem bizonyos okok miatt gyakran kell a rendszert újrahúznom, viszont ha elfelejtem revoke-olni, 10 alkalom után cseszhetem a drága játékot. Eddig 7-szer felejtettem ezt el, úgyhogy meguntam és letöltöttem, az online részéről ezzel lemondtam, de legalább nem fogom elbukni a drága pénzen vett játékot. Szóval, ebben az esetben pl. jó, hogy van warez példányom. Vagy ott a Grid esete, azt is megvettem, mert nagyon tetszik, pedig játszatnék simán a warez verzióval is.

    A szar dolgokért meg nem vagyok hajlandó fizetni, ezért örülök, hogy nem vettem meg pl. a Shift-et, mert kipróbáltam, és annyira nem felhasználóbarát, hogy a fejem verném a falba, ha megvettem volna. A kiadókkal csak abban nem értek egyet, hogy ne vegyék már az összes letöltést kieső bevételnek, mert aki letölt, az nem biztos, hogy meg is venné, ha nem lenne letöltési (kipróbálási) lehetőség.

    [ Szerkesztve ]

    **********

Új hozzászólás Aktív témák