Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz #54625216 #24 üzenetére

    Ó látom életed célja volt nekem beszólni, remélem büszkén fekszel le majd ma este :D :C

    "Van ilyen, Napnak hívják."

    Ajaj, milyen hülye mindenki, hogy nem CSAK napenergiát használnak. Este meg majd küldi az energiát a föld másik fele, vagy hold!

    "Ez is adott, az elosztással van a baj, nem a mennyiséggel. Az emberiség 50%-a ma már mindent meg tud termelni, ami a 100% biológiai túléléséhez szükséges."

    Jé mindig is az eloszlás volt a gond, ha kicsit tornáztattad volna az agyad, rájöttél volna, hogy erre gondoltam. Sebaj, itt is jólesett beszólni :C

    "Sőt, a bűnözés azonnali betiltása. Esetleg az időjárásról is tarthatnánk népszavazást, akkor elkerülhetnénk az aszályokat és az árvizeket. :C"

    Nem tudom hogy jött ez neked, de inkább nem is akarom tudni :N

    "Definiáld, mi a "megfelelő"."
    Nem szórakozom veled, ugyanis ha fogalmad sincs arról, mit jelent az alapvető oktatás és az ismeretek, akkor nagyon nagy a baj a fejedben! Bár szerintem amúgy is, hiszen csak kötözködni jöttél.

    "Az azért megvan ugye, hogy a Star Trek egy mese és az általa leírt társadalmi utópiának is kb. annyi köze van a valósághoz, mint amikor a nyuszika és az oroszlán összebarátkoznak?"

    Nemár, én eddig azt hittem, hogy a jövőből jöttek vissza emberek és mesélték el, és ezek tulajdonképpen dokumentumfimek. :Y
    Ez a nyuszis oroszlános mese ez meg a Te agyszüleményed? :F

    #26nevemfel: Neked ebből az jött le, hogy én itt világmegváltásra készülök? :C
    Eszmét cseréltünk, van egy saját véleményem, elképzelésem, vágyam a jövőről, pl. a Star Trek nagy vonalakban valóban nem lehet rossz, persze kivitelezhetetlen és mindenkinek tökéletes megoldás nincs, és nem is lesz, ez bendegúz okoskodásából látszik is. Valaki mindig jobban fogja tudni a másiknál, hogy mi a jobb neki :P
    A kommunizmus is csak nagy vonalakban szólt erről, kár is ide venni, Gene Roddenberry habár baptista volt, de inkább ateista, nem hithű kommunista. :N

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák