- Sweet.tv - internetes TV
- Az EU Trump ellenére sem változtat a big tech elleni szigoron, nincs visszalépés
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- A Bluesky-ra ment az Európai Központi Bank
- Jön Trump, Zuckerberg és a Meta pedig 180 fokos fordulatot vett
- WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
- ZyXEL NAS520 – felhős, kétfiókos NAS
- Kriptovaluták és az adózás
- Nem örülnek a britek, hogy mindenki Google keresőt használ
- Hálózati / IP kamera
Új hozzászólás Aktív témák
-
félisten
Igen.
De míg a sokféle ember, a birka, a kevésbé birka, a csukott szemű, a nyitott szemű, az ostoba és az értelmes mind-mind mást akar, addig képtelenség megmondani még azt is, hogy mi egyértelműen jó, és mi egyértelműen rossz, mert sajnos még az erkölcs sem ugyanazt jelenti.. :\ -
Yules77
csendes tag
Altermedia.de, thiazi.net, stoertebeker.net, sőt zeit-fragen !
Ezek és effélék ellen. A globalizmus nevében. Biztos, hogy nem a népért, tehát ez nem egy populista intézkedés. De ha minden populistának neveztetik, ami a népért van, akkor talán szándékosan hamis a fogalomhasználat, nem?
[ Szerkesztve ]
-
Flame_
tag
A pedofil _legalább_ szereti a gyerekeket Na de ne is viccelődjünk többet; ez több síkon se az a téma. Se a pedofília, se az annak ezerszeresére felfújásából levezetett erkölcstelenségek.
@dying_star #37: Engedd meg, hogy pár felvetésedre Intergra helyett én adjak választ!
Hogy hova vezet? Egyeseknek meggyőződése, hogy "a hatalom" (értsen ezalatt akárki(ke)t) tudatosan próbálnak teljes és totális kontrollt bevezetni. Szerintem kicsit árnyaltabb: senki nem törekszik egyértelműen és nyíltan erre. A hatalomgyakorlás ma hálózati, nem afféle monolitikus, hogy "ott az övéké a hatalom általában". Ezért is sokkal veszélyesebb ez a rendszer. Régen a paraszt tudta, hogy a királya palotákra meg háborúkra szórja az ő adóját. Ma nincs ilyen értelemben senki, akinek úgy a képére lehetne mászni. Bonyolultabb ez. És célokban is. Nem tudsz mutatni egy zsarnokot névvel és arccal, aki igyekezne beszűkíteni a lehetőségeinket. Csak apránként, lassan de "szerencsére" biztosan haladunk arra.
Amikor kiderül a dolog valódi célja? Kiderült kérlek Te is tudod, én is, mások is. Mi kell még? Birka a többség? Igen. Jobban, mint hinnéd, és több szinten. Az csak egy dolog, hogy valakinek nem tűnik fel. De a legtöbben még ha tudják, hogy "mi az igazság" (legyen ez bármi) akkor sem foglalkoznak vele, mert félnek a pedofiloktól, a terroristáktól. Persze a propaganda jó hatásfokának köszönhetően. És ezért mondjuk elfogadható árnak tartják. Vagy "ugyan mit tudunk mi tenni?". No és akkor még mindig vannak, akik mondjuk értik mi van, de inkább mindenféle frusztrációjukat belevezetik abba, hogy a börtönökben seggbedugott, felakasztott, levágott péniszű pedofilokról fantáziálnak. Beszélgess néha el magad körül emberekkel, és megdöbbensz majd, hogy mennyire nem vallanak olyan alapvető elveket sem, mint az ártatlanság vélelme, vagy az Emberi és Polgári Jogok Nyilatkozatának pár alapvető passzusa.
[ Szerkesztve ]
-
félisten
Na de mire számítanak, hogy hová vezet ez az egész?
Arra hogy mikor kiderül a dolog valódi célja, az emberek a seggükön fognak maradni?
Oké hogy birka a túlnyomó többség, de szerintem ezt nemigen nyelnék le.
Márpedig egyszer minden kiderül. A jogaikhoz eléggé tudnak ragaszkodni az emberek...
A vélt jogaikhoz pedig (jogom van lopni míg le nem bukom, jogom van hazudni, míg rá nem jönnek, stb) főleg. -
Integra
titán
egyébként ez a pedofil oldalak szűrése csak egy ürügy, egy humbug...
lehet, hogy ursula néni spec ezért harcol, de akik mögötte nyomják ezt az egészet, pont telibeszarják.
telibeszarják a pedofilokat, az online játékokat.. mindent, nem ez a cél. viszont rá lehet fogni erre az egész infrastruktúra kiépítését, a nép meg bekamálja, mert jó nagy populsita ömlengés az egész.
a cél az, hogy uralni tudják, kiépíteni a rendszert és bármit bármikor lekapcsolhassanak, szűrjenek, módosíthassanak, ami az érdeküket szolgálják.
övék az irányítás....egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...
-
-
45C11M03
csendes tag
Gyorsan az elobbiekhez annyit: a szemelyes velemeny nagyon szep dolog, becsulendo, aki ki meri mondani, amit gondol. AM amig nem tenyek, hanem erzelmek allnak mogotte, addig minket nem kene h 1 mp-nel tovabb foglalkoztasson. Szamomra egy ilyen velemeny egyenlo egy gyenge viccel, rohogok rajta egyet es tovabbolvasok.
Furcsa ez a pedofilia tema. Pedo oldal keszitese/uzemeltetese torvenyileg tiltva, pedo otthon ul, gondolkozik, h milyen jo is volna vmi kislany/kisfiu, de mivel nincs a neten semmi, amire kicsaphatna, ezert kimegy es eroszakol. Nem azt mondom h maradjanak az oldalak, mivel elkeszitesuk kozben egyertelmu h vmi fiatalkorunak bantodasa esik, de vmi mas megoldast talalhatnanak az ORVOSOK, nem a politikusok. Az eroszakolokat meg a rendorsegre bizhatjuk, ill. a jovendobeli rabtarsaikra, ok koztudottan kedvelik az ilyen tarsasagot.
Elerjuk valaha azt a szintet, amikor nem azert tesz vmit egy politikus h ujravalasszak, hanem azert, h emlekezzenek ra, mert jot tett az emberekkel (/emberekert /emberiseggel)? Maskepp: gyozhet az igazsag a hazugsaggal szemben? (felre ne ertsetek, nem vagyok vallasos, sot politizalni se szoktam)
ASCII karaktereket a nepnek!
-
félisten
-
Cyberpunk
félisten
Teletubbies ez jó volt.
Hát ezt a pedofil dolgot meg szerintem is felfújták. Még ha annyira elterjedt lenne akkor megérteném, de szerintem a németeknek még egy tized százaléka sem az (és akkor lehet hogy még sokat mondtam). Szóval szerintem ez is csak figyelem elterelés és a legrosszabb hogy vannak akik még ezt a süket dumát is beveszik Szánalmas én egyenesen gyűlölöm a politikát semmihez sem értő ingyenélők gyülekezete
Szóval a lényeg az hogy ezek szerint az internet az a bűn barlangja és jó lenne ha ezt a dolgot irányításuk alá vetnék Ma a pedofil izmus holnap az egyéb pornó azután az erőszakos játékok. Mert mindenki perverz meg minden játékos potenciális tömeg gyilkos, ja ilyen alapon amennyit én már játszottam életemben gyilkolásszós játékokkal már ki kellett volna irtanom egy fél országot Hol kezdjem németéknél?Hope was the right choice, and it always will be.
-
Integra
titán
válasz Wolverine #27 üzenetére
ezért kérdeztem, mert erre tippeltem, csak hát szabad ember agya nehezen fogadja be az ilyet..
mondjuk már régóta zöld vérű náluk zombi & co a játékokban, de hogy mindent letiltsanak a netről... sajnos van egy pár ilyen őstulok ott is a parlamentben.
ez elég merész, mert akkor kb MINDENT tiltani kell.
én a teletubbiest is tiltanám egyébként. ha valamitől hülye lesz a kölök, hát akkor attól biztosan.....egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...
-
Integra
titán
válasz FoxiestFox #24 üzenetére
nem, nem ezért vagy buta.
de ne feszegessük, nem értetted meg amit dabadab mondott, akkor ezt, hogy is értenéd meg.
...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...
-
dabadab
titán
-
Wolverine
félisten
válasz FoxiestFox #17 üzenetére
Bármilyen meglepő, léteznek pszichés betegségek is, és a függőségek is ezek közé tartoznak, meg a pedofília is.
Integra: kb. Killerspiel minden, amiben jól felismerhető módon embereket kell ölni; elsősorban fps-ek és tps-ek.
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)
-
félisten
-
dajkopali
addikt
azt se felejtsük el - hiszen az értelmes jogászok évtizedek óta ezért berzenkednek amiatt, hogy büntethető a pedofil anyagok tárolása, megnézése, ami miatt most egy német képviselőt igyekeznek kicsinálni -, hogy a római jogra épülő európai gyakorlat NEM bünteti a vonzalmakat, gondolatokat, elképzeléseket, irányultságokat, fantáziákat, hanem CSAKIS a tetteket. Ha valakit azért büntetnénk meg, mert egy hat éves kislányról/kisfiúról fantáziál, ez a gyakorlat beláthatatlan távlatokat nyitna meg. Hol a határ ebben az esetben? Igen, büntessenek meg mindenkit, aki egy másik emberi lényt akaratán kívüli tevékenységre kényszerít. Helyes. De az igazi pedofilok (akik olyan emberek orvosi értelemben, hogy a nemi jellegek megjelenése előtti gyerekek iránt vonzódnak, tehát a 13 éves lányt megerőszakoló csávó nem pedofil, hanem simán erőszaktevő) -, s akik felmérések szerint hihetetlenül kevesen vannak, kevesebben, mint a társadalomra sokkal veszélyesebb skizofréniára hajlamosak - ritkán lépnek a tettek mezejére, ha a statisztikákat nézzük, akkor kiderü, hogy a felhajtáshoz képest elenyésző számban történik ilyesmi - hájp, politikai hájp.
A pedofíliát joggal lehet elítélni akkor, ha ez erőszakos formában jelenik meg, ám legtöbbször nem ez van, ezért inkább - bármennyire is felhorgadnak a prűd és gondolkodni nem képes vak polgártársaink - inkább sajnálni kell őket, akik általában tudják is, hogy gáz, amit tesznek."fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter
-
félisten
-
Killing
addikt
"De a törvényerőre emelkedéshez ez még nem elég, van még néhány olyan fórum, amelyet az Ursula von der Leyen által szorgalmazott új törvénynek támogatásra kell találnia."
A PH!-t ne találják ilyennek!Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest
-
WonderCSabo
félisten
válasz fordfairlane #21 üzenetére
Eddig is az volt, csak a szolgáltatóknak nem volt kötelező kicenzúrázni az ilyen oldalakat.
-
fordfairlane
veterán
Ha a pedofil tartalom publikálása eddig is törvénytelen volt, akkor most mit szavaztak meg?
x gon' give it to ya
-
Integra
titán
válasz FoxiestFox #17 üzenetére
"Elismerem a tájékozatlanságom ami a dolog természetét illeti, de a véleményem továbbra is ugyanaz."
a butaság sem büntendő, csak ciki...
...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...
-
dabadab
titán
válasz FoxiestFox #17 üzenetére
"Az is felettébb zavaró számomra, mikor az alkoholizmust, a kábszerfüggőséget, meg még ki tudja mi mindent betegségnek aposztrofál az orvostudomány."
Mivel az. Tenyleg. A mindenfele addikcioknak mely lelki gyokerei vannak, ha erdemben akarunk javitani a probleman (es itt nem csak arra gondolok, hogy egy adott embert helyrepofozni, hanem arra is, hogy pl. ne legyen Mo-n kb egymillio alkoholista), akkor azert szukseg van arra, hogy tudjuk, hogy a problemat mi is okozza. Akkor is, ha ennek a kimondasa az erzekeny, tomeggyilkossagra acsingozo lelkedest bantja
DRM is theft
-
félisten
Oké. Utánaolvastam. Elismerem a tájékozatlanságom ami a dolog természetét illeti, de a véleményem továbbra is ugyanaz.
Az is felettébb zavaró számomra, mikor az alkoholizmust, a kábszerfüggőséget, meg még ki tudja mi mindent betegségnek aposztrofál az orvostudomány.
Annak ellenére is hogy jól tudom hogy nem csak testi, hanem lelki betegségek is léteznek, de szerintem ha ezek átlépnek egy bizonyos határt, ott én már nem nagyon akarnám meggyógyítani őket... -
dabadab
titán
Eloszor a paintballt titulaltak annak, mostanaban az FPS-eket, azon belul is foleg a a Counter Strike-ot, mert a Winnendenben lovoldozo srac azt nyomta (Wikipedian van konkret definicio is).
DRM is theft
-
sputnick
tag
ez a modern világ rákfenéje.
lesznek ebből még komoly összecsapások.Think.
-
Integra
titán
azt azért szeretném tudni, hogy konkrétan mit ért killer spiele alatt.
de a cenzúra ellenesek már mikor megmondták, hogy ez fog történni, a létező technológiát simán felhasználják ezek után minden másra is amit az érdekük diktál.. ez a strobl faszi ugyanazt lovagolja meg mint a zensurula, ugyanúgy polírozza magát a választásokra.
és simon hoz neki elég szavazatot egy ilyen látszat intézkedés.[ Szerkesztve ]
...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...
-
Flame_
tag
válasz FoxiestFox #10 üzenetére
Tudtommal egy mentális elváltozás. Tehát betegség, igen. És szó nincs róla, hogy sajnálni kell őket, isten ments! Senki nem zavar meg a vérszomjodban, nyugalom. Nyugodtan fantáziálj csak fákon lengő pedofilokról! És egy pillanatig ne gondolj bele, hogy az igazságszolgáltatásnak a társadalmat - jelen esetben gyermekeinket - kéne megvédenie, továbbá igyekezni megelőzni ahol lehet. Nem pedig alantas módon bosszút állni...
Más kérdés, hogy ez a törvény - már amit én tudok róla - nagyon nem a társadalmat védi, ugyanis tök alkalmatlan arra. Viszont kiválóan illeszkedik abba a sorba, amiben a primitívebb emberek tájékozatlanságát és érzelmeit igyekeznek kihasználni saját céljaikra. Azt figyelitek, hogy mindig a terroristák/pedofilok/drogosok/általában idézőjeles és anélküli bűnözők elleni harcról van szó? Komolyan, ezt még valaki elhiszi?
[ Szerkesztve ]
-
dabadab
titán
válasz FoxiestFox #10 üzenetére
"A pedofília betegség?"
Az. Ellentetben a tajekozatlansaggal. (Gyorsan az alapok: a pedofilia nem egyenlo gyerekek megeroszakolasaval, a ket halmaznak van ugyan kozos keresztmetszete, de a legtobb pedofil nem eroszakol meg senkit, egy csomo eroszakoskodo meg nem pedofil).
[ Szerkesztve ]
DRM is theft
-
félisten
A pedofília betegség?
lol?
Sajnálni nem kell őket véletlen?
Még jó hogy kriminalizálja őket **zmeg. A pedo tartalmakat készítő idióták peidg többnyire nem is azok.
Kötelet mindnek, szerintem. -
dabadab
titán
Egy szocialdemokrata fomufti meg felhozta, hogy ha mar ugyis van ez a remek torveny, akkor mar semmikeppen se feledkezzenek meg a Killerspiel temakorrol sem.
DRM is theft
-
Integra
titán
elolvastam több német cikket is politikai oldalakon és egyfelől a javaslatot nagyon sokan a családügyi miniszternő nyakába varrják, hogy polírozni akar az imázsán a közelgő választások miatt, semmi több.
a 3 éves próbaidőszak ezt támasztja alá szerintük, jól mutatva, mennyire nem is vágják a történetet és ők maguk is tudják, hogy ez csak a homokba dugom a fejem és nem látok, nem hallok, nem beszélek helyzet...
és valóban, ez a tipikus politikusi megközelítése egy problémának, semmit sem old meg, de a többséget korlátozza. nem értenek hozzá, de még elméleti szinten sem, nem hogy technikailag....egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...
-
addikt
A vége az lesz,hogy mindent cenzúráznak és megszabják milyen weboldalakat nézhetsz
-
anulu
félisten
kb. nem cenzuraval kell megfogni az ilyesmit, azzal minimalis az eselye, h meg lehet, hanem olyan embereket kell megbizni, akik tudjak, h hol es mit keressenek, es lecsukni azokat akik ilyen jellegu tartalmat terjesztenek a neten annyi idore, h amikor megtalaljak oket a fogsorukrol se lehessen megmondani, h kik voltak
"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB
-
Alchemist
addikt
Ja, a demokráciáról szónokolnak, közben meg sóhajtoznak egymás között, hogy Kínában vagy Iránban mennyivel egyszerűbb ezt keresztülvinni...
Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.
-
negyedes
addikt
Es akkor majd haljuk a nemet "sajtobol", hogy igy a diktarura meg ugy a diktatura......kozben ok is abban elnek lassan.
Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor
-
VaniliásRönk
nagyúr
Nagyon jó, csak így tovább...
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)
Új hozzászólás Aktív témák
- Mint az új! Steam Deck 1TB SSD + 64GB SSD + műanyag tok + hordozó tok + üvegfólia + Windows 11 Pro
- Samsung 50" 4K Crystal UHD WIFI TV UE50AU8002
- Akció! Dell Latitude E5540 laptop (15,6FHD/I5-G4/4GB/128SSD) - 1 év garancia, 27 % számla
- Logitech G305 2év garancia.
- ASUS Zenbook 14X UM5401QA-L7208W használt garanciás notebook