Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Béééla

    őstag

    válasz sad_Vamp #30 üzenetére

    Na fussunk neki még egyszer, látom jelentős homok került a gépezetbe.

    Izléstelen...: amint írtam, nézőpont kérdése
    Végülis nincs egy általános szívonal. Attól még, hogy Te nem tudsz róla, van egy szint. Az alatt vannak szép eldugott fórumok ahol lehet tetszőleges humorral élni, de amióta ez kiadón keresztül, nagy nyilvánosságnak megy, főleg hogy most több nyelvre lefordítva és irtózatos példányszámban (3 millió) jelenik meg, illik betartani egy nívót.

    de egy gyerekes hajhúzogatásra nem lefejezés a megfelelő válasz
    Már megint ez a rohadt terelés! Igen, piszok mód aránytalan választ kaptak, de mire számítottak? Néhány durcás videóra? Azoktól, akik vigyorogva fejeznek le minden bűnös hitetlent?

    pedig semmi nem gátolja egyik muszlim elvtársat sem, hogy vicclapot indítson az ateistákról
    De, a humorérzék teljes hiánya.

    csak ostoba rajzocskákról volt szó
    Akkor gondolom nem veszed zokon ezt az ostoba rajzocskát.

    Ha igen, akkor humortalan nácifasiszta vagy és a modok is ha törlik és megyek a Zombudcmanhoz meg Párizsig. (remélem kezded érteni)

    A mórickában nem sok vallási gyalázkodást láttam, ott inkább csak ordenáré a minőség (egyszer valaki megfogalmazta hogy "minden oldalra jut legalább egy nagy f**z") pedig ha az bezárna, semmi érték nem veszne oda. Mondjuk én még emlékszem, mekkora balhé volt a Tücsök és Hangya történetéből, aminek eredménye is lett.

    És majdnem mindenkit egyformán gyaláztak, és erre csak egy célpont adott túlreagált választ. Az az egy túlreagált válasz is sok, de ha utánaolvasnál, érdekes mód amikor Sarkozy gyerekének zsidós esküvőjéről volt szó, akkor már "túl messzire ment". Érdekes ez a kettős mérce.

    Másrész ki dönti el, hogy mi a megfelelő!? Te?! Ha Te miért épp te?
    Esetleg a közízlés? :U Aminek része vagy Te is, amikor is "neutrálisként" kivonod magad a témából. Az a közízlés, amit erősen torzítanak azzal, hogy csak egy, legfeljebb kettő karikatúrával járja be a világot a CH híre. Hidd el, rögtön feleződne a banda és a "Csárlivagyok" hülyeség se terjedt volna el, ha egy kicsit is kiegyensúlyozottan tájékoztatnának.

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák