Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • justflash

    tag

    válasz Cifu #13 üzenetére

    BKK szerint oké, nem kell fejleszteni, BKK viszi a balhét, T-Systems mossa kezeit, ennyi.

    Feltételezem ez egy beta (alpha) verzió, bemutatták a BKK-nak, egy tételes listával hogy mi kell még és az mennyi összeget igényel, ott meg azt mondták túl sok, jó lesz ez így is.

    A hírnevüknek pedig nem árt, pont a fentiek miatt. Biztosan van valami hasonló, mert ilyenkor hevesen szoktak mutogatni a fejlesztőre, most pedig ez gyanúsan nincs meg.

    Ingyen pedig senki nem fog dolgozni, ha tőlünk megadott specifikációkkal megrendelnek egy terméket akkor legyártjuk. Ha van jobb alternatíva azt jelezzük, de ha a vevő ragaszkodik az ő specjeihez akkor nem fogunk egy másik megoldást szállítani, a plusz költséget pedig benyelni.

    (#17) Lortech: Ha nincs kellő szakértelem akkor be lehet vonni 3rd party szolgáltatót tesztelésre. Elég sok helyen csinálják.

    (#19) Viktor0610: Igen, ez is egy valószínű opció, kérdés melyik a kellemetlenebb, ha nincs elektronikus jegy, vagy ha van de ezer sebből vérzik.

    [ Szerkesztve ]

    mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

  • bitblueduck

    senior tag

    válasz Cifu #13 üzenetére

    A cég hírnevének meg nem árt, ha ilyen rendszert ad ki a kezéből?
    t-systemsnek nem. ők a telekomnak dolgoznak, azaz stabil állami hátszél van, szerintem ha 100 millióért továbbadnak egy $10-os joomla template-et akkor is rendben vannak. bár nem gondoltam, hogy ennyire tré dolgot csinál egy olyan cég, ami versenyszférában is megy.

    An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

  • bakagaijin

    tag

    válasz Cifu #13 üzenetére

    Általában a tulajdonos/megrendelő dönt arról, hogy élesbe visz-e egy rendszert, a beszállító csak beszállít max ellenjavasolhat. Kivéve, ha mondjuk valamiféle szabályoknak, engedélyeztetésnek (ehheh, ld. ugye a felújított metró) kell megfelelni, de egy webshopnál szerintem nincs ilyen.

    Ami pedig a T-systems renoméját illeti. Emlékezz pl. a BuBi-ra amit úgyszintén a T-Systems szállított a BKK-nak, annak az élesbe állása sem volt felhőtlen

    http://index.hu/belfold/budapest/2014/06/04/a_bkk_felmondhatja_a_bubi-szerzodest/

Új hozzászólás Aktív témák