Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aujjobba

    addikt

    válasz Soderes #44 üzenetére

    Bocs hogy belevau, de a nyolcféle desktop épp azért problémás, mert minden variáció egy válasz arra, amit a többi nem tud.
    Következésképp egyik se jó teljesen.

    A memória használat meg egy olyan dolog, ami engem például a legkevésbé se érdekel, ha egyébként a rendszer nem döcög.

  • thiclyoon

    aktív tag

    válasz Soderes #44 üzenetére

    Oks, igazad van, legyen így. :)
    Mindig érdekesen nézem, mikor valaki azt gondolja, hogy "ejnye, csúnya xy", míg a másik mondatában egy potenciálisan sokkal rosszabb dologra mondja, hogy milyen jó. Lásd hasonlóért: vakcina vs. napi szinten egészségtelenül élő, aki szerint a vakcina káros. Bele se menjünk, csak példaként hoztam fel. És természetesen nem rólad van szó, ez csak a képzeletem kitalációja. Visszatérve: nem hinném, hogy belelátsz minden appra, amit feltöltenek az aptoide-re, de ha igen, akkor hatalmas mea culpa. :R

    Linuxot mikor néztem? Először akkor, amikor eljött a Linux-éve :DD bocsi, kihagyhatatlan volt. Amúgy igen, elég régen, de elég is volt, köszi. :)

    Azzal, hogy azt írtam, hogy "átmegy a google (valaki szerint alacsony fokú) szűrőjén", azzal azt mondom, hogy a léc az alacsony, amit meg kell ugrani. Nem a szűrő típusát írtam le, hanem azt, hogy nagyon egyszerű kijátszani. Szerintem ugyanerre gondoltál.

    A 800-850MB RAM használatot nem tudom, nekem írtad-e, ha igen, akkor nem tudom honnan jött; jelenleg is két (szerintem) átlagos gépen vagyok, 16-24GB-tal, semmi extra - és ebből bekapcsolás után lefoglal a rendszer 4-6-ot. Mondjuk ez eszembejuttatta azokat a "nagyon régi" időket, amikor minden Linuxos azzal menőzött, hogy az ő rendszere 200MB-tal kevesebből kijön, mint az aktuális Windows. Engem azóta se érdekel, mennyit eszik a gép, felőlem tele is lehet folyamatosan - megy elég gyorsan? Megy. Nekem ez a fontos, az hogy éppen swapot használ, épp üres-e a memória, vagy már az asztalra írja a ram helyett az adatot.. ő dolga :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák