Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thiclyoon

    aktív tag

    válasz Soderes #38 üzenetére

    Nekem semmi bajom velük, "játszinak" jók, de nekem csak a régi szenvedés jut eszembe. Nem működő driven --> írj magadnak egyet. Köszönöm nem :DD Azt elhiszem, hogy amióta én körülnéztem arra, ez megváltozott, biztos teljesen felhasználóbarát lett, de engem a macos megvett kilóra hogy úgy mondjam :)

    #39-hez:
    A google play (hivatalosan) egy megbízható(nak mondott) alkalmazásbolt. Ez egy vitatott állítás (ne menjünk bele, hogy mennyire igaz, mindenki tudja, hogy vannak szürke helyei), de az biztos, hogy minden app, ami oda felkerül, az átmegy a google (valaki szerint alacsony fokú) szűrőjén. A minőség közel sincs az ideálishoz, azonban az általad leírt helyeken konkrétan senkiben sem bízhatsz - ha kell, bárki át tudja írni egy apk tartalmát, és eladni úgy, hogy az az igazi app (a "jobbik" eset, ha nem is hasonlít az átírt app az eredetire, mert ekkor azonnal észreveszed és letörlöd. A rosszabbik, ha az app működik, csak elrejtettek benne egy-két dolgot...)

    (számomra ez is nagy előnye az applenek, fejlesztői oldalról látom, hogy min kell átmenni, hogy storeba feltegyek bármit is. Persze, ez is megkerülhető, de itt sokkal nagyobb a szigor. Szerintem a third party (pl. a fent említett aptoide) és a first party (google play, app store) megoldások közül ez a legjobb. Természetesen elfogadom ha másképp állsz hozzá, csak lásd, hogy annak is van hátránya :) )

Új hozzászólás Aktív témák