Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prolad

    őstag

    válasz Enci1983 #9 üzenetére

    Az 5re nem tudok mit mondani, mert 1-em volt, azelőtt egy xiaomi mi 9T most meg egy Oneplus 7 pro van (mindkettőben egy mára már átlagos, 4000es akksival), mindkettővel szemben érezhetően alulmaradt az 1 (átlag 4 óra kijelzőidő, a másik kettőnél pedig 5, 5.5). Az 5nek majdnem ugynakkora akksija van kisebb kiejlzővel és alacsonyabb felbontással. És a teszteken (pl. GSMArena) is jobban szerepelt.
    Az olvasó meg egyrészt kicsi/keskeny másrészt a felülete gyorsan gyűjti a koszt és emiatt nagyon hamar nem ismeri fel az ujjat. Ez már probláma volt előző Sonykkal is, az XZ2 és XZ2 Premiumnál is előjött.

    Szerk:
    sheratan

    Mint fentebb is írtam, az 5-tel nincs tapasztalatom, látatlanban oda is keveslem,de ha elég, akkor elég. Az olvasó kérdére is írtam, nekem az UD-s olvasók nagyon jól beváltak, amiket próbáltam, Megvan azoknak is a gyengéje, de ahhoz képest ami az 1-ben volt, mindenképp előrelépés lenne (és akkor nem kellene trükközni a szabadalmi kérdéssel sem, bár elfért az oldalán egy külön bekapcsológomb).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák