Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz csendes #13 üzenetére

    "Ekkora zoom átfogás szerintem nagyon jó játék és tanulás tizenéveseknek, de amatőr kukkolóknak, amatőr kémeknek, amatőr állatfotósoknak, stb. is jó lehet."

    Játéknak jó legfeljebb, várhatóan 120-150k-ért... Annál többre viszont nem jó.
    Nézd meg itt a képeket, hogy egy hasonló mit tud... Már képernyő-méretben sem szépek a képek, belenagyítva meg borzalom. Elkent, életlen, részlettelen, dinamika-hiányos, még a színei sem szépek, pedig az Oly ilyen téren elég jó szokott lenni.

    Duree: "Én csak egy gyenge kocafotós vagyok,de ez a gép nagyon bejön nekem.Ha az ára is rendben lesz akkor viszem."

    S mégis melyik paramétere jön be? Az, hogy a tele végén ilyen képeket lehet vele lőni?
    Sokkal több értelme lenne kocafotósként is egy ennek felébe kerülő nagyszenzoros kompaktot venni, hiába van csak 4-5x átfogásuk, de a dolgok 90%-ára az is elég. Vagy ennek az árából egy belépő tükrös vagy tükörnélküli is kijön kitben vagy a 3-4x átfogású kitobival, vagy az össz. 8-10x átfogású 2db zoomobis kitben, vagy 8-10x átfogású túraobis kitben. Méretben már az sem lesz sokkal nagyobb, képminőségben viszont ég és föld.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák