Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz envagyok #9471 üzenetére

    Ingyen házhoz viszi.. Azért ez elárul mindent. Főleg az, hogy elég volt feltenni a hirdetést, és már el is kelt.
    Én 20k-t mondtam rá pedig, hogy annyiért is elmenne.
    Dobozzal, minden tartozékkal 30k+ az ára. :))
    Az, hogy otthon mindent szaré' hugyé' vennének az emberek, az nem azt jelenti, hogy annyi is az értéke. Meg a feléből mennyit engecc' hozzáállás is jellemző.
    Nem véletlenül járnak ide az apróra a sakálok, a megveszem "x"-ért és ugyanott eladom x+30%-ért.
    Nem egyszer láttam eladó ezt azt, áron alul, aztán két nap múlva ugyanaz volt hirdetve drágábbért. :(((
    Nehogy esetleg aki szeretne magának hasonlót venni használatra, az jól járhasson... :DDD

    Mint amikor hirdettem a QX9770-et. 50.000HUF-ért. Jött kb 10 privát az idő alatt, hogy megvennék, de kb 30-ért. Mondom 30-ért vegyen magának mást. De hát ennyiért már majdnem i7 van. Nm is fogunk összeveszni, mert az i7 nem megy bele a 775 foglalatba, ergo nem zavarjuk egymás köreit.
    170EUR-ért ment el. Azóta se látok nagyon ez alatt.

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák