Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Pécsi gyerek #7063 üzenetére

    Már linkeltem de érdemes feleleveníteni: GTX 970@1.5Ghz and 2500k vs Q9550 in 70+ benchmarks (+bonus i7-860)

    Nagyon röviden és egyszerűen fogalmazva nézze meg mindenki mivel játszik majd mérlegelje ez alapján hogy van-e értelme nagyobb procinak vagy nincs. Ha a fenti tesztben 100% körül van az érték akkor GPU limit van, ami egy széthúzott 970-esnél azt jelenti hogy pakolható a quad mellé az 1060-as is bátran!
    Kicsit hosszabban: sajnos ezek csak átlag fps-ek, frametime és min fps nincs rajtuk
    A teszt kicsit sarkos, 4ghz-es quad vs 4.8ghz-es 2500K szóval nem holmi 2 magos i3-al van összevetve hanem egy olyannal ami még ma is megállja a helyét. Szerintem a 2500K ilyen szintre húzva mai alap i5 szint lehet.
    Szóval ha lehet választani egy széthúzott quad xeon és mai modern 4 szálas penti alapon között akkor én azért még elgondolkodnék a Xeonon ha az olcsóbb. Az persze más kérdés hogy többször annyit fog enni.
    Saját tapasztalat: én dual E5450-est használtam
    hd7770, 750Ti, Gtx560, Gtx960, Gtx970-essel is és mindig volt érezhető gyorsulás a kártyák között átlag fps-ben viszont a mostani sandy-vel a min fps jóval nagyobb.
    Összegezve röviden Szerintem: IGEN rakjatok akár 1060-ast is a Xeon mellé ha van lehetőség cpu nagyobb (4Ghz) tuningra.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák