Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz wj #369 üzenetére

    PC-boltban külön erre tartottak 4-6 gépet is, mert mindbe volt egy CD olvasó meg egy 1x sebességű CD író.
    beadtad a CD-t amit át akartál másolni és 1ezer körül megcsinálták, 2óra múlva mehettél érte
    emlékszem még az Age Of Empires nevű játok telepítő CD-jét 97-ben így másoltattam át magamnak, mert ugye abban a korban a játékhoz folyamatosan kellett a CD és tekerte örökké mint a hülye.
    milyen jó is volt éjszaka játszani azokkal a régi gépekkel amibe folyamatosan pörgött a CD eszméletlen hangosan, meg mellé a gépházban az akkori 4 max 6 centis ventilátorok 5-6000 fordulaton kb. tankhangot toltak végig mivel nem volt még proci szabályzás és társai, örökösen max frekvencián ment minden a ventilátorral együtt :)

    1-1 éjszakai játék után amikor kinyomtam a gépet meglepődtem milyen csönd is van az utcában amúgy :D
    ja és ugye akkor még a 7200-as vinyók golyóscsapágyasak voltak, olyan hanggal hogy a mai emberek el sem tudják képzelni akik már csak laptopban hallanak 5400-as folyadékcsapágyas nagyon halk merevlemezt :)

    nekem még volt anno 56x Shuttle CD olvasóm, az olyan hangosan pörgette a lemezt mint amikor egy helikopter akarna felszállni melletted... eszméletlen volt

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák