Új hozzászólás Aktív témák

  • sultansmith

    senior tag

    válasz #72042496 #17 üzenetére

    Csak a tisztánlátás végett:
    a hangprojektor egy eleve hibás konstrukció, amit ímmel-ámmal igyekeznek egyáltalán hallgathatóvá tenni. Nem az ár függvénye, hogy jól szól, vagy nem, a kialakítás magában hordozza azt a rengeteg kompromisszumot, amit meg kell kötni. A 20 ezresnél is, meg a 340 ezresnél is, pontosan ugyanazok a fizikai problémák fognak jelentkezni, és a fizika makacs dolog.

    Ezt a több hely kell, meg távirányító, meg kábelek dolgot nem igazán értem, pontosabban nem értem, hogy miért alternatíva egy túlárazott (bár sokak által divatosnak gondolt) soundbar, ami minden tekintetben rosszabb, mint amit ugyanennyiért sztereoban kapni lehet.

    Vagy akinek nincs helye, az már megteheti, hogy drágán vesz igénytelen cuccot? Nem értem a párhuzamot.

    Ezt a nincs hely dolgot sem teljesen egyébként. Mindenki egy csőben lakik, ahol a tévé oldalán már egy fal jön, és pont akkora tévé állványa van, amilyen széles a tévéje? Vagy hogy jön ki ez a matek, és ki számolta ezt ki?

    Mintha csajoznánk, hogy lekérnénk a méreteket, hány kiló, 90-60-90, áh, pont jó lesz, csak hát kiderül, hogy pasi.

    Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

Új hozzászólás Aktív témák