Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sharpapa

    aktív tag

    Én is csak dicsérni tudom a cikket, jól adja át az élményt, a szabadságot, ami egy ilyen úton szinte kézzelfoható. Tudjátok mi a jó :K .
    Feelinges út lehetett. Nemrég a bátyámmal, usa-ból hazanéző unokatesómmal, meg 2 barátunkkal volt egy hasonló, 3nap, 3000+km-es utunk. Mi Basel-t jártuk meg oda-vissza, csak autóval (legújabb Ford Transit), tesómmal váltottuk egymást vezetésben. Felejthetetlen élmény volt, annak ellenére hogy már nagyon sokadjára voltam ott, és jártam meg ezt az utat autóval, vonattal is. Kalandos, röhögőgörcsökkel és szép pillanatokkal teli út volt, ami a rengeteg vezetésen túl kb a kajákról szólt. Odafele Bécsben éjfélkor szívtunk el egy fagyit a Mariahilferstrasseén, Baselben a Rajna-parton toltunk be egy dürühmöt (török gyrosféle specialitás), visszafelé egy német autópályapihenőben valahol 1500-200 méteres magasságban reggeliztünk, Brechtesgartenben, Hitler Sasfészke alatt a hegyoldalon ebédeltünk...Ha érdekel valakit írok egy hasonló cikket róla, készült vagy 2000 kép, vannak köztük nagyon jól sikerültek is.

    Svájcban van egy vasútjárat, ami az ország legszebb helyein megy végig, bődületes magasságokban, tiszta, kék színű gyönyörű tavak fölött. Nem tudod esetleg a nevét, és hogy honnan hova megy?

    "Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

Új hozzászólás Aktív témák