Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Erunosta

    tag

    válasz Kisgépkezelő #46 üzenetére

    Számomra az. Egy szolgáltatás ne omoljon össze. Ne legyen ez már tök normális és elfogadható. Rengeteg játék szinte csak és kizárólag a nyári vagy a téli leárazáson kapható olcsón. Szóval fél évente. A lehülyézést külön köszönöm. Több mint egy hónapja várok erre, ami csúszott két napot az eredeti 23-ához képest. Szar napom is volt, erre a Steam teljesen használhatatlan. Két óráig azt mondtam jó rendben tényleg sokan vagyunk fent, de hogy csak 5 óra múlva tudtam megvenni amiket akartam az elég szar volt. Tök álmosan mehettem aludni.
    A Steamnek annyi bevétele van, hogy ezt lazán megoldaná, de minek amikor itt vannak azok akik védik ezt és a vásárlót hülyézik, mert szeretne vásárolni. Ha lenne még egy Steam kaliberű felület és ott nem omlana a rendszer nem csak párat, hanem nagyon sok embert átcsábítana oda, akikből sok ott is maradna. Erre már lépne a Steam is és hidd el könnyedén megoldaná, hogy ugyan már ők se omoljanak össze. Nincs verseny, a hülye úgyis megveszi máskor. Persze, én is ezt fogom ma tenni, a bojkottálással csak magamat szívatnám meg, egy porszem, senki vagyok nekik. De azért könyörgöm ne védjétek már ezt.
    Ezer sebből vérzik a Steam, de sokan használjuk mert még mindig itt van a legnagyobb választék, sok akcióval.

Új hozzászólás Aktív témák