Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apezka

    tag

    válasz Cifu #4 üzenetére

    Hali!

    Én Rafi kártyát vettem fel a Simple-be. Használtam párszor, de igazából ez a feltöltögetés inkább macera, hiszen a bankkártya mindig ott van nálam. Plusz költség annyi van amennyit leírnak se több se kevesebb. Igazából nem éri meg, szerintem. És slussz poén, hogy hiába utalsz a virtuális kártyádra pénzt vannak olyan dolgok amiket az eredeti kártyádról fog levonni, ilyen például az autópálya matrica díj.
    Nem mondom, hogy nem jó dolog, de igazából a "menőzésen" kívül sok értelme nincsen nem OTP-s kártyát rögzíteni. A virtuális kártyáról történő visszautalás pedig IG2 ("azonnali" utalás) ellenére is napokat vesz igénybe.
    A szép kártyát és a pontgyűjtő kártyákat én nem próbáltam, azokat lehet megéri berögzíteni és akkor nem kell "kártya paklival" szaladgálni, de szerintem nem OTP-s bankkártyát felesleges berögzíteni...

    A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

  • ljambrik

    újonc

    válasz Cifu #6 üzenetére

    Szia Cifu!

    Simple kártyát csináltam a Simple-ben.
    Ki akartam próbálni, de kétszer is azt jelezte a terminál, hogy dugjam be a chip kártyát, ami NFC-s mobilos fizetésnél ugye lehetetlen.
    A telefonom: Google Pixel 2, a legfrissebb ANdroid van rajta. A telefon NFC-re képes.

    Ilyen hibával találkoztál már? Ha igen, mit lehet tenni, hogy ezt kiküszöböljem?

    Köszi a választ előre is!

    Üdv

    Laci

Új hozzászólás Aktív témák