Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -=RelakS=-

    veterán

    válasz R3laX #60 üzenetére

    Amennyire tegnap néztem, utánhúzása ennek sem nagyon van. Lehet, hogy a CRT-nek nagyobb volt fekete alapon fehér négyzetnél :)
    Ha arra az elmosódásra gondolsz, amit írtam, az nem a panel hibája, hanem az, hogy ha 1/60-ad másodpercig ki van tartva egy kép, a szemed meg közben mozog, akkor egy elmosott vacak a végeredmény. testufo.com-on lévő tesztekkel össze lehet hasonlítani a 240-120-60 közötti különbséget, ha van hozzá monitorod.
    Viszont bejött az elméletem, 240hz-es képrfrissítés mellett ha a gép csak 60-70fps körül tud kiizzadni magából, akkor szinte abszolút nem látszik a képtörés. G-Syncet, ULMB-t majd később nyaggatom. 120Hz-en már észrevehető, azt meg tudjuk, hogy 60Hz-en milyen förtelem.
    Ami a 120-240Hz közötti különbséget illeti: Windows asztalon frankón kivehető, játék közben meg ... kb mintha 4K-8K közötti különbségre kellene figyelnem, érteni is kell, mit látok, nem csak nézni. HalfLife 2-ben teszteltem. Az intro-ban szinte különbség sincs, de pl amikor a Last Coast végén felszáll a helikopter, akkor nagyon jól kivehető a különbség.

    Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

Új hozzászólás Aktív témák