Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Mazda6_2.0D #455 üzenetére

    Nekem az ujjlenyomat érzékelő tökéletesen teszi a dolgát, nem szokott "hibázni" se. Lehet nem jól nyomod, vagy túl hamar elemeled az ujjad. Meglepő volt, hogy milyen sokszor kérte tőlem, hogy tegyem rá az ujjam mikor betanítottam, de 10ből 9x azonnal old. Amikor nem, akkor pedig tényleg vagy én raktam nem pont rá, vagy hamar elemeltem. Gyanítom neked is hasonló okból lehet a gond.
    A MIUI az rendszer szinten van benne, ha nem tetszik akkor sajna várnod kell míg lesznek értelmes ROM-ok hozzá. Idő kérdése, nem kell aggódni. Launcher-el a kezdőképernyőn van minden ikon gondot meg tudod oldani.
    Kijelző elfordulás és fényerő szabályozós hiba nálam még nem volt 3 hét alatt, mindkettő tökéletesen teszi a dolgát.
    Ez a három felsorolt hiba: ujjlenyomat olvasó, fényerő szabályozó és kijelző elfordulás fura, lehet azzal a készülékkel nem kóser valami. Eddig nem láttam máshol erre panaszokat, tehát biztos nem általános hiba.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák