Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolisx4

    őstag

    válasz stifi82 #1709 üzenetére

    Igazából nem egy rossz autó amit linkeltél,de nem venném meg,nem tetszenek a tornyok hogy nem aluk és a lengés csillapító is gyengének tűnik,.Ha 1:8 as autó kell akkor ez a minimum [link] ez egy nagyon jó autó és nem kerülne készre megcsinálni sokkal többe mint amit linkeltél,abba igaz benne van minden ,a vrx be csak motor van .
    De lehet mondanak jobb alternatívát is,ez a saját véleményem.

    A húzós videóhoz annyit hozzászólnák hogy szinte bármelyik 1:10 brushless motoros autó eltud húzni akkora sújt mit a kisgyerek abban a biliben,hiszen kerekeken gurul és addig nehéz csak még el nem indul,utána kisebb erő kell a mozgatáshoz.Az autó hiába 1:10 nem egyformák egy nagyobb autó simán elhúzza hisz az vagy 2-3 kiló.Én a vrx bulletel 2wd a gurulós irodai széket és és a benne heverésző macskákat el tudom húzni ,elősször feláll 2 kerékre de ha elindul akkor simán megy. A hétvégén levideózni lesz időm ki próbálom mit tud elhúzni egy ilyen viszonylag kis súlyú autó,mert erősnek erős csak ez tényleg könnyű.

    ratkaics
    Ha jól látom az egy 550 es motor,én raknák bele egy 3930KV 10t motort,vagy eggyel kisebbet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés