Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz DroneZ^ #59 üzenetére

    1: De az nem én voltam, miért nekem írtad válaszban?
    2: Igen tanultam de látom te nem értetted meg amit mondtam hogy a sensi és a dpi két külön dolog tehát ez így: ''2000dpi 5x gyorsabb mint a 400'' baromság. Leírtam h mit jelent az egyik meg a másik, elolvastad? Ha nekem ne mhiszel nézz/olvass utána.
    Mint azt már elmondtam a dpi növelése elvben növeli az egér pontosságát, a gyakorlatban viszont csak egy darabíg, amíg az ember érzékelni tudja.Ezt viszont rohadtul nem lehet álltalánosítani sztem, mindenki másmennyire érzékeli, van aki nem tud külömbséget tenni 400 meg 2000 között, de van aki megérzi a különbséget 1600 és 2000 között is(bár ez utóbbi már télleg durva...) tehát mielőtt félreértenéd: az übernagy dpi már szerintem is cask marketingfogás aminek biztos sokan bedőlnek, de egy bizonyos határíg még nem hülyeség.
    3: Az igaz h abban a bizonyos tesztben leszerepelt a lézeres optika, de ez akkor baj csak ha valaki oylan kis sensel jáccik h eléri azta perfect control értéket amit a linkelt tedsztben is mértek.Én kis sensel jáccom(bár közel nem annyira kicsivel mint a srác a q3as videóban) de még nem voltak vele ilyen problémáim, nekem eddíg tökéletesen megy, és nagyon pontos.
    Tehát ha valaki nem jáccik annyira kicsi sensel akkor neki talán az egyik legjobb választás lehet a lézeres egér ha eltekintünk a többi tényezőtöl( egér alakja pl.).

Új hozzászólás Aktív témák