Új hozzászólás Aktív témák

  • CooLM@$TeR

    tag

    válasz horvathkrisz #546 üzenetére

    Leírom a lényeget:

    A sima Diamondbacknek még optikai szenzora volt. Volt belőle plasma edition, abban már infra szenzor volt, de még nem olyan, mint a DA-nak, hanem rosszabb. Jött később a DA, ebben már módosított infra szenzor van, ez jelenleg a legjobb a piacon. Ősszel fog jönni a Diamondback 3G és a Boomslang CE, ezekben a DA-val pontosan megegyező infra szenzor lesz.

    A Kraitben a régi Diamondback-es OPTIKAI szenzor van, gyak. a Krait nem más, mint egy sima Diamondback csak kevesebb gombbal, hogy olcsóbb legyen. A stratégiát játszóknak meg RPGseknek való ajánlás csak parasztvakítás, mert ezzel akarnak nagyobb réteget vonzani, ugyanis a profi egereket 90%-ban csak FPS-t játszók veszik.

    Ha most akarsz egeret venni, akkor a DA-t ajánlom, ha őszig vársz akkor meg bemennék a helyedben a pixelbe, és kipróbálnám a 2 új egér fogását, mert a DAval együtt eközött a 3 egér között csak a szubjektív kényelem-érzet az igazi különbség. Nekem viszont külsőre nem jött be a 2 új egér, tehát részemről egyértelmű volt, hogy megveszem a DA-t, és nem csalódtam.

    Remélem hasznosnak gondolod majd az én írásomat is.

    ;)

Új hozzászólás Aktív témák