Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Döbi

    újonc

    Szevasztok!Gombócarturnak üzenem: én csinálok rasztát, és saját kence is van amit ,,mi'' csinálunk és azzal kenjük a hajunk,és nagyon király.Keszthely környékén lakom, de ha kell szívesen utazgatok!:)
    Szal ha érdekel hívj fel mert erre az oldalra véletlen bukkantam rá & nem biztos h visszatalálok!:)
    a számom: 06 30/6407508
    Na Csö mindenkinek!

    [Szerkesztve]

  • Döbi

    újonc

    Az 1 dolog, hogy a raszta 1 vallás ,,jelképe'' is, de nincs sehol ,,megtiltva'' az hogy a nem hívők nem hordhatják. Nekem azért van rasztám mert tetszik,és mert 16 év után ad vmi formát a fejemnek végre! Emelett-bocsánat a kifejezésért de - leszarom azt ,hogy az ,,igazi, nagy, fekete, hívő rasztások mit gondolnak''!
    Ennyi erővel ők a divatok mert nagyra tartják magukat a vallásukkal (ami tiszteletlenség a vallással szemben) és lenézik a ,,fehér rasztákat''!
    Én amúgy teljesen tisztába vagyok és voltam is vele ,hogy honnan származik ez a dolog, és hogy,,mire való''.-ez a véleméynem.
    Más:a haj öntisztuló szerv,ugyanúgy mint a fülünk és az orrunk. Tehát ha nem foglalkozunk vele akkor is nagyszerűen megvan. Én se mostam a hajam miután elkezdtem rasztázni, mert nekem szétjött volna tőle. Az első 2-3 hét kényelmetlen volt onnantól viszont semmi bajom nem volt vele! aelőtt korpásodott nagyon,zsíros volt, de most se nem korpás,se nem zsíros,se nem büdös!Néha megmsom sima vízzel. Ennyi. A fejbőrömet viszont hajszesszel kezelem,mert ez fertőtleníti.

Új hozzászólás Aktív témák