Új hozzászólás Aktív témák

  • Apophis

    őstag

    Heti 1 hajmosás a normális? Tudom, hogy a mindennapos nem tesz jó, de ha nem mosom meg minden nap (2X egy alkalommal), másnapra tiszta zsír lesz. Mivel félhosszú, teljesen idióta hajam van, a kifésülés nekem hímnemű mivoltom miatt egy rémálom, mivel szárítani nem szoktam, csak 2 percig brutálisan dörzsölöm törülközővel, ettől elektrosokk hatása lesz. Balzsam, miegymás nem segít. Emellett, ha végre megszárad és kifésülöm, teljesen lelapul, hátul meg ''kipöndörödik'', az öszhatás rémes. Hiába zselézem, habozom, stb., még a legdurvább extra erős zselé mellett, beszárítva sem marad úgy. Elöl meg mint mondtam, lelapul, és nem lehet ívet adni neki, hogy normálisan kinézzen. Azután ha végrekifésülöm, tök hülyén áll, béna. Azért is növesztem, hátha jobb lesz, hosszú a fejem, a rövid (pláne a tüsi) nem áll jól. A rasztára gondoltam, de még gondolkodok rajta, jobban utánanézek.
    1.5 évig no hajmosás??? Volt, hogy 5 napig nem mostam, okádnom kellett, zsíros, kócos, koszos (valszeg büdös is...) volt. És másfél év??? Komoly lehetett a végeredmény. Korpám nincs, de több havernak is nagyon bejött a már említett szelénes sampon, csak ajánlhatom a nevükben.
    Szóval raszta: nem lesz baromi büdös? Mennyi időnként kell kijavítani? Mi van a lenövéssel? Hogyan szárítod, ha mosod? Mi lesz a fejbőrrel?
    Ennyi, egy hozzáértő válaszolhatna, mert kezdenem kell valamit a hajammal, és lehet, hogy ez lenne a legéletképesebb megoldás.
    Erről az elnevezési problémáról: Mo.-n a raszta egyértelműen a hajviseletet jelenti, nem a vallást, ezen kár vitatkozni. Így terjedt el és kész.

    ...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

Új hozzászólás Aktív témák