Új hozzászólás Aktív témák

  • chicken

    senior tag

    válasz bwoay #42 üzenetére

    Végre valaki megemlíti, hogy a rastaság sokkal inkább egy életérzés, mint valami frankó divatkiegészítő, ami jól mutat a viva tévében meg amúgy is tök trendi.

    GombócArtúr, most komolyan: oké, hogy nem bírsz micsinálni a hajaddal, de biztos, hogy hiszel Jah-ban, ismered a történlemi ideológiát, és azt látványosan képviselni akarod, hiszel a szeretetben, soha nem bántasz senkit, nem törődsz az anyagiakkal és mindazok az egyébként sokak számára szakrális értékek jelen vannak a mindennapjaidban, amit ennek a vallásnak hívei komolyan vesznek? Mert ennyi erővel felvehetnál egy sábeszt is, vagy lehetnél skinhead is, csak mert megoldja a hajproblémát..Az nem elég a rastasághoz, hogy szereted a spanglit meg a dárenbészt meg van izé csíkos ndk-s melegítőd... (jójó csak hülyéskedtem - de tudod, kikről beszélek:( )

    Hozzátenném, hogy együtt laktam New Yorkban egy dominikai rastával jó fél évig. Általában az életérzéssel azonosulók (illetve a vele nem azonosulók, de azt ismerők is) a hirtelen csak úgy rasta hajat csináltatókat gúnyosan ''fehér rasztának'' nevezik (itthon is), és le is nézik őket.

    És amit viszont sajnos én tapasztaltam, hogy több barátomnak is komoly problémát okozott családi, iskolai és főleg! munkahelyi téren a dready hajviselet - a legtöbbjük a végén levágatta, mert azt mondák, nem éri meg az állandó zűrt.

    Itt egy kis briefing egyébként, hogy miről is szólna ez a dolog: Bővebben: link
    lehet, hogy ezt mind tudod, csak a topikból sehogyse derül ki.

    mens sana in campari soda

Új hozzászólás Aktív témák