Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz _az #21 üzenetére

    ha nem mossa az ember, akkor igen fertozeses nem, viszont korpas, budos es mocskos lesz - az ontisztulas nem ez
    a csoves kicsit mas teszta, mert azon tul, hogy nem mosakszik, ugymond tobbet erintkezik kosszal (pl foldon alvas) es ez azert szamit
    a negerek haja megint mas (ugy tudom, az nem magatol all ossze), de szinten hivjak dreadlock-nak (bwoay: vallasi tema nem izgat, de lasd be, hogy hazankban leginkabb a raszta kifejezes elterjedt, s pl usa-ban ha azt mondtam dreadlock-ot akarok, mindenki azt hitte, hogy olyan hajat, mint ami a feketek kozt nagy divat)

    tildy: nekem hasznalt nizoral, mikor hasznaltam (de csak addig, mig hasznaltam :()
    es jol tudod, rasztat is kell mosni, s amit linkeltem, ott is leirjak, hogy csak vizzel, vagy un. dreadsoap-pal, aminek abban van a lenyege, hogy semmilyen kemiai anyag nem marad vissza utana a hajon - sot, ajanljak, hogy mielott a hajad berasztaztatod, alaposan tisztitsd meg a hajad minden ilyen kemiai maradektol, ami a sok szar samponbol marad vissza

Új hozzászólás Aktív témák