Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz spammer #4465 üzenetére

    Milyen vas van benne?

    (#4464) Jim-Y: Engem is lezúznak, ha ilyeneket beírok. ÁIgazság szerint nehéz megfogalmazni is, amit ilyenkor látok, de a "hatás" elég szembetűnő. Eddig én "warpolás" alatt azt értettem, hogy valaki kicsit szggatottan mozog, de ez valami más. Olyan, mintha egységnyi területen folyamatosan "bemozdulna" de csak pár pixelt, mintha vibrálna, vagy tudomisén, nem vagyok nyelvészkombájn. Szóval, amikor előtted terem, fut, vagy ugrik, nem folyamatos a karakterének a képe, hanem olyan, mintha "rezonálna" és ha lövöd, simán átmegy rajta. Megfigyeltem, hogy ezeknek rendszerint nagyon kicsi a halálozási arányuk is, amit persze lehetne a résztvevők bénaságával is magyarázni, de mindig és mindenki ellen :F A legfeltűnőbb olyankor, amikor látlod, hogy sarokba szorult és rátorlódtak 3-an egy nagyon kis helyen, mondjuk a campgrounds plazmája melletti kis folyosó szerűségben 2 tűz közé szorul és olyan, mintha senki nem találná el. A másik, amit mondtam, az a gyorsított film effektus: miután írtam, direkt leteszteltem. Voltunk 16-an egy szerveren, összesen 2 ruszki csinálta. Van az a cucc néhány pályán, amit ha felveszel gyorsabban mozogsz, meg lősz, asszem "haste" a neve. Na pontosan olyan. Egy időú után kimentem specbe, mondom megnézem már onnan is, erre mit látok? A 2 delikvens "nézőpontjából" meg mindenki lassabban mozgott, mint a megszokott, tök könnyű volt lepötyögni őket. Néztem a pingjüket is, de semmi különleges: semi kilengés, nagyjából megegyezett a többiekével pluszmínusz 2-3 egységgel.

Új hozzászólás Aktív témák